Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 16 éves lányom idősebb...

A 16 éves lányom idősebb férfiakkal csetel Skype-on! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap a kisebbik lányom elment a nővérével a városba, és bekapcsolva hagyta a gépét. Nem szeretem ha fölöslegesen megy,ezért mikor kiakartam kapcsolni láttam, hogy három, 40 év (!!!!) körüli férfi írt neki, akik közül csak egy volt magyar, a másik kettővel angolul beszélt

Igencsak kikerekedett a szemem!!visszaolvastam, miket irkáltak egymásnak, alig hittem a szememnek... a lányom egy 42 éves férfival flörtölt!!!


Elnézve a lányom barát listáját az a három ember csak a töredéke volt az ismerőseinek..


Kétségbe vagyok esve, nem értem mi ez az egész. Okos, értelmes lány. Nagyon ritkán kell vitáznom vele. Borzasztóan remélem nem keveredett bele valamibe.


Hogy beszéljek most vele erről? Miért viselkedik így? Segítsetek!


Előre is nagyon köszönöm!


2015. júl. 24. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Téged tizenévesen nem vonzottak az idősebb pasik? :)


Beszélni tudsz vele csak, elmagyarázni a net esetleges veszélyeit (Pl. hogy a csávó felvételt készít, ha netalán megmutatná a melleit...stb., és akkor az egyszer vissza is köszönhet, szóval az ilyet mindig arc nélkül kell csinálni. Vagy pl. hogy ne adjon ki olyan infókat, amivel visszaélhetnek, mint a bankkártya.)


Na meg persze nem árt tisztázni vele, hogy ekkora korkülönbségnél nem valószínű a rendes párkapcsolat, valószínűleg csak a szexre utaznak.

2015. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Élvezi, hogy csitriként hatással van felnőtt férfiakra. Ettől nőiesebbnek érzi magát. Ezzel még nem is lenne gond, csak sajnos nem méri fel a helyzet komolyságát, és félő, hogy túlmegy egy ponton, ami viszont már rá nézve sem biztonságos. Én nem tanácsolok szembesítést, sokkal inkább beszélgetést, sokat. Jobb barátilag közelíteni, mint támadni. Ne kérd számon, inkább próbáld beleélni magad a helyzetébe. Most nyílik a nőiessége és sajnos sok kanos, kielégületlen negyvenes vesztes van a neten, akik szívesen dícsérgetik és legyezgetik a hiúságát. Bármennyire is gusztustalan, ez egy létező probléma. Akkor van a lányod a legnagyobb biztonságban, ha nem állsz be ellenségnek, hanem a bizalmában maradsz. Teljesen más témát felhozva beszélgessetek kicsit az internet veszélyeiről, főleg a kamerás beszélgetésekről, hogy hogyan lehetne beazonosítani valaki lakhelyét sima beszélgetés során, hogy miért nem szabad felhúzni másokat, és túl sokat elárulni magunkról, hogy mennyire könnyű hazudni, stb. Maradj barát, hogy fordulhasson hozzád, ha gond van! N31
2015. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
idősebb ffiként tudom hogy dugni akar. az egyik ugyis bejön neki, de inkább egy ijen mint egy 20 éves aki nemtud semmit
2015. aug. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett a folytatás? Beszélgettél vele?
2016. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!