Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Beleszólsz kamaszgyereked...

Beleszólsz kamaszgyereked öltözködésébe?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 16:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Igaz, én vagyok a kamasz, de anya már régóta nem szól bele, mondjuk nem is öltözöm kirívóan, hanem inkább sportosan. A szüleimnek is tetszenek a ruháim.

16L

2010. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Én nőiesen (nem kihívóan) öltözködöm. Nem szólnak bele.

(Nőiesen alatt értem: farmer vagy szoknya, magassarkú, felső..)


15/L

2010. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleimnek nem azzal van bajuk h milyen ruhát hordok hanem azzal h mennyit. :) Mindig azt mondják h nem öltözöm elég melegen, de ez nem lehet igaz ha nem fázok. :D
2010. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
24%
2. válaszoló:15 évesen magassarkú és szoknya,na az nem kihívó?röhej.
2010. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
Térdig érő A vonalú szoknya egy kb 5 centis magassarkúval? Hol élsz ember?
2010. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

Nem szabad beleszólni szerintem,ők még most keresgetik a hozzájuk passzoló stílust,hagyni kell "kísérletezni".

Az szerintem is kihívó,ha a kamaszlány szoknyában,és magassarkúban jár,de ki nem hordott ilyet kamaszkorában?

2010. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
Ezekszerint nektek az a jó, ha egy lány úgy öltözködik, mint egy férfi?
2010. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Szüleimnek van problémája hogy öltözöm.

Nem a kedvencük a bakancsom a fekete pólók, fűzők, Mansonos és Slipknotos pulcsik... :D

De nem hallgatok rájuk. Mondjuk nem is szólnak bele, csak zavarja őket.

16/L.

2010. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
nah már ittis a ruhák:D nem szólnak bele...már van egy egyedi stílusom...és csak ugy válaszolva az egyik válaszolónak..nem kell ugy öltözködnie egy lánynak mintha férfi lenne de...neissértödjön meg senki...de egyszerűen zavarbaejtúen gusztustalanul undorító ahogy a mi 12-16 éves lányok fel tudnak öltözni...télen miniszoknya meg meltartó amin egy kis nejlonblúz van..hát bocs...az a fő céluk hogy már 12 évesen legalább 5 pasijuk legyen meg hogy az egész világ lássa hogy már vagy 70A-s melltartót hord meg hogy borotválja a p*csáját..felháborító pofán kéne rugni az összes ki csinibabát...azzal nincs bajom ha valaki lányosan öltözködik ( én elég fiúsan de mindegy) de ha valaki ugy öltözködik mint egy rossz r*banc azt (nem őt..direkt) legszívesebben szábjabikálnám...de az én szüleim nem szólnak bele:D 14/L
2010. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, hogy hány éves a gyerek, és fiú vagy lány? Nemtől függetlenül, akkor kell beleszólni, ha negatív jelképekkel ellátott ruhadarabot vesz fel (ha nem értené valaki, akkor gondolok itt a horogkeresztes kitűzőkre, pólókra, meg hasonlókra), ha csak simán rockeresen öltözködik, hagyni kell. Lányoknál van az a probléma, hogy nem a korához illően öltözködnek. Ha 12 éves, akkor nem kell neki még magassarkú, ha 14-16 akkor max 5 centis, ha az fölött, akkor vehet 10 centiset is ha tud benne járni :D A meleg öltözködésről, meg nem hagynám, hogy télen miniszoknyát vagy derekat nem takarót vegyen fel mert tényleg nagyobb baja is lehet belőle az egészség szempontjából is, de ha nincs ez, akkor nem kell ráerőltetni az x. nagykabátot, mert ha nem fázik, csak beleizzad. Ha meg nem a ruha vastagságáról van szó, akkor meg csak abba, hogy ne nézzen ki úgy mint egy út széli k.rva. A nagyon rövid miniszoknya, meg a mellkibuggyantós felsők (bár hol van egy 12 évesnek melle, azt nem tudom, mert az csak jól kitömött melltartó) miatt szólnék egy 17 évesnek is, de ha nem ennyire vészes, akkor hagynám. Fiúknál van legtöbbször gond, hogy úgy néz ki mint egy lány, mert a mostani divatot követve emo-nak mondja magát. Ha ez tényleg csak öltözködés, akkor azt is hagyni kell, mert úgyis kinövi.
2010. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!