Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy a testvérem...

Mit tegyek, hogy a testvérem ne főnökösködjön annyit? 17L

Figyelt kérdés

12 éves. Folyton árullkódik anyának, bosszúálló, és egyfolytában azt keresi, hogy hogy bosszantson engem. A hangom nem tudom rá felemelni, mert akkor anya ordibál rám. Ha valamit mondok előtte másnak, elmondja anyának, folyton ellenőriz, hogy mit csinálok, majd beszámol arról. Megmondja, hogy mit hogy csináljak, amit nem szeretek.

Mit tehetek, hogy befejezze? Egyezni nem tudok vele, már régebb is próbáltam



2015. aug. 8. 21:34
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mondd el az anyukádnak hogy ezeket csinálja vagy tegyél úgy mintha hidegen hagyna hogy mit csinál veled lehet akkor rá fog unni egy idő után.
2015. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Hát én olyan idős vagyok mint te, és nem vagyok egy türelmes ember, ezért most azok akik nem bírják a terrort görgessenek tovább :D

Szóval én biztos azt csinálnám, hogy megfognám a kis kacsóját, a falhoz szorítanám és nyugodt hangon felvázolnám neki, hogy ha mégegyszer azt csinálja amit, azt nagyon meg fogja bánni. Így talán eléred, hogy féljen tőled legalább egy kicsit :D

2015. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
üsd pofán
2015. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!