Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyermekem 12 éves múlt még...

Gyermekem 12 éves múlt még nem tartottam neki felvilágosítást ideje lenne?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor is szeretnèk tanácsokat. Mivel kezdjem? Miket mondjak el? Miről èrdemes tudnia? Mi az ami mèg ráèr?

2015. aug. 25. 17:23
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
23%
Sztem mar tud mindent xd ne mndj semmit majd rajon
2015. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ezt válaszra sem mèltatom. Mindenkèppen elfogok vele besz3lgetni erről nem akarom hogy csak úgy belecsöppenjen ennek világába.
2015. aug. 25. 17:25
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
Nyolcadikban mindent megtud. Ha lány, akkor a mensiről nem ártott volna már.
2015. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Először azt kellene kideríteni,hogy mi az amit tud,aztán rá lehet mutatni,hogy mi az amit nem jól tud,aztán elmesélni neki.
2015. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Engem se apám se anyám nem világosított fel, tudtam mindenről mindent, de valahogy mègis hiányoltam ezt a beszèlgetèst.
2015. aug. 25. 17:32
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszi 4.
2015. aug. 25. 17:33
 7/33 anonim ***** válasza:
27%
Felvilágosította már az RTL Klub kellőképpen.
2015. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
Eddig nem is voltak kérdései? Az én 9 éves fiam már elég sok dolgot kérdezett a témáról. A szintjén el is magyaráztam neki érthetően. Annyival mindig megelégedett.
2015. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
A mai ötödikes gyerekek is már tudnak majdnem mindenről, ami a szexualitást illeti. Te pedig ne úgy állj hozzá, hogy most leültök és elkezded neki mesélni hogyan nemzenek gyereket, ezeket már tudja, inkább kérdezd meg a véleményét, és az alapján eltudod dönteni, hogy hol tart. Ez egy enyhe szintfelmérés. Ne is oktasd ki, hogy mit szabad és mit nem szabad, a serdülőknél a NEM a start gomb, és ezzel jobb lenne, ha minden szülő tisztában lenne. Próbáld felhozni más példáját, más ügyet megbeszélni, ami rosszul sült el, és így nem fogja az "egó rollót" lehúzni, hogy semmi jogod őt kioktatnod. Sok sikert!
2015. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
31%
Az internet felvilágosítja...punci reklámok ugranak elő stb XD
2015. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!