Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

Nézzétek végig és mondjátok el a véleményeteket.


Szerintem nagyon szomorú. RIP halacska :((( xdd


https://www.youtube.com/watch?v=VhDPPenQot8



2015. aug. 30. 10:24
 1/9 anonim válasza:
wtf
2015. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

én durvát látok a horgászoktól

volt, amelyik hal teljesen benyelte a horgot és simán kihőzták belőle úgy, hogy égigszakították az összes belső szerét, mindezt élve

és volt, aki szintén élve nyúzta, életlen késsel nyiszálta a halat

és láttam, hogy az idegtől, de szószerint a panírban is csapkodott a félhal a farkával


kezdtem átérezni mit érez egy vega..

2015. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehetsz több 12 évesnél,hogyha szerinted ez vicces..
2015. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2015. aug. 30. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minden részvétem :D
2015. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem az a szomorú, hogy meghalt a hal ugyanis az egy természetes dolog, hogy megesszük. Viszont ez nem változtat azon, hogy ez a videó egy sz*r, nem azért öljük meg az állatokat ( tökmindegy milyen értelmi szinten áll), hogy aztán ezt csináljuk velük. Plusz ha ettől eltekintek akkor is undorító a videó, mégis egy döglött halat piszkálgatnak. Ennek tükrében nem fér a fejembe, hogyan lehet a like/dislike arány 62e/2e. Viccesnek egyáltalán nem vicces. Nem értem az embereket.
2015. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki ezt levideózta, annak a hülyének odatenném az ágya alá, hadd büdösödjön oda. Undori vidi.
2015. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Howtobasic.. regen szerettem mara mar uncsi:D de ha megnezem egy videojat jot rohogok azon hogy az emberi hulyeseg hatartalan
2015. szept. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én bírom a videóit.

Azok a fogyatékos csicskák irritálnak akik azzal jönnek "mások meg éheznek te szemétláda" etc.

Bár a régebbi videói normálisabbak.

2016. febr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!