Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit csináljak? 18/L

Szerintetek mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy a szüleim szerint bűn a házasság előtti szex, nálunk teljesen tabu ez a téma. Most van barátom akivel már a szüleim is találkoztak, le is feküdtünk már de ők ezt nem tudják. Lenne szombaton egy házibuli ahova szívesn elmennék és utána a barátomnál aludnék mert én sokkal messzebb lakom.. A szüleim alapból bulizni mindig elengednek, de olyankor is reggel hazamegyek. Sosem aludtam még a barátomnál ( 5 hónapos kapcsolat) de a szüleim nagyon kiakadnának.. Meg a házibulin is, mert hogy az biztos szexről meg piálásról szól.. Nem szívesen hazudnék nekik, de nem tudom hogy oldjam ezt meg.. ha előállnék azzal, hogy házibuli és ottalvás szerintem elhordanának valami ribinek és szóba se állnának velem vagy kb kitagadnának
2016. jan. 27. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Mondd el, hogy buliba mentek, és nem jössz haza, lesz, ami lesz. Ess túl rajta!

40/N.

2016. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
18 éves vagy, nem szólhatnak bele abba hogy mit csinálsz.
2016. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne szólhatnának bele? Gondolom, otthon lakik, tanul, nem önálló. Nemcsak jogai, kötelességei is vannak. Mindent meg lehet beszélni.
2016. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy elengednek bulizni, akkor házibuli mivel másabb, hogy oda nem? Egy diszkó is szólhat szexről, meg piálásról... Egyébként, ha nem fogtok együtt aludni, akkor sem fogsz semmit veszíteni. A kapcsolatotok, ha csak arról szól, hogy legyen valakim, és nem lesz belőle soha együttélés, akkor felesleges a szülőket cselezni.
2016. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ellenzik a szexet?
2016. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ilyenek a szüleid, akkor nem tehetsz mást, mint, hogy hazudsz. Szokásos "barátnőmnél alszom" duma mindig beválik.
2016. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!