Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti engednétek 14 éves lányotok...

Ti engednétek 14 éves lányotoknak hogy cigizzen meg kávézzon?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 10:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%

Hát persze, mi sem természetesebb...


16 éves lányom van, abszolút dohányzásellenes szerencsére, nem kávézik. 14 évesen a kérdést sem értem...

2016. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Ott kezdődik a probléma, hogy egy doboz cigiből már meg is lehet ebédelni egy kifőzdében. Ki fizetné neki? Én aztán nem. Magának? Miből?

A kávét nem tartom olyan károsnak, de meg kell tanulnia, hogy nem csodaszer, és nem szabad korlátlanul fogyasztania.

2016. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
11%
Igen,csak még ne szexeljen.
2016. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Andizsuzsi ***** válasza:
83%
Kávét normális mértékig igen, ha szüksége van rá (hirtelen nyúló kamaszoknak gyakran alacsony a vérnyomásuk), cigit nem (bár arra valószínűleg nem kérne engedélyt).
2016. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Semmiképp, egyiket sem!


Cigizni én nem cigizek, már az apukájuk sem. (3 éves lányaim vannak). A cigit 16-17 éves korig biztos tiltani fogom, pénzt később sem fogok adni rá.


Kávézni sem kávézunk, azaz én alkalmanként. Ha kávézni szeretnének majd, azt sem tervezem támogatni, de biztos nem fogom tiltani annyira kategórikusan. Örülnék ha nem kezdenének el kávézni mondjuk érettségiig. De ez majd úgyis kialakul. A kávézást nem tartom annyira károsnak, de örülnék ha ők sem szoknának rá.

2016. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Hulye kerdesek napi versenye?
2016. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%
Kávé oké, cigiről meg tudnia kéne már ilyen korban mennyire káros. Megvonnám a zsebpénzét, ha megérezném rajta és elbeszélgetnék vele róla. Valaki dohányzik a családban? Mert egy cigimentes családban általában nem szoknak rá.
2016. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Kávét még igen, reggelente én csinálnék neki tejeskávét (mi is kávézunk).

De a cigit nem engedném. Ettől függetlenül nyilván cigizne (ahogy mi is tettük fiatalon a férjemmel), de remélem észérvekkel meg tudom majd győzni, hogy ne tegye. De manapság amilyen horror áron van, miből venné? Az összes zsebpénzét cigire költené? Vagy lopna?

2016. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy te ebben a történetben?
2016. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%

"Mert egy cigimentes családban általában nem szoknak rá"


Ez totál hülyeség. Se anyósom, se apósom soha életében egy szálat nem szívott el. Férjem mégis napi 3 dobozzal 20 éves korára...

Amikor már külön éltünk, akkor is csak a károgásukat hallgattuk, szóval ez totál nem igaz, hogy cigimentes családban nem szokik rá valaki (barátok munkahely sokkal könnyebben rászoktat...)

8-as voltam

2016. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!