Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hagynátok hogy a...

Szülők! Ti hagynátok hogy a 16éves lányotok a 17éves barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Megengednétek?
2016. jan. 28. 13:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
24%
Persze, hogy NEM!
2016. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
25%
Nem.
2016. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
Ha tudom, hogy viszonylag érettek minden szempontból és ahhoz is, hogy helyesen védekezzenek gumival, akkor hagynám. A tiltás csak nézeteltéréseket, feszültséget meg későbbi hazudozást szül. Később természetes lenne neki h még többet titkolózzon... és egyébként is jobb mintha a suli wc-ben akarnák csinálni.
2016. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
55%

függő, mert szinte tuti lesz valami, ha nem is szex, de fogdosás, tapogatás, csók vagy hasonló.

EZ ELKERÜLHETETLEN!

A nagy kérdés, hogy a lány megérett e már erre? Volt e már a nagy beszélgetés? Elfogadtátok, hogy előbb-utóbb megtörténik és az csak rajtatok múlik hogy ebből nagy titok lesz e vagy megbeszéli majd veletek.

Ja és persze mennyire komoly a kapcsolat a fiúval!

2016. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem engedném, akkor is találnának alkalmat a szexre. Inkább olyan viszonyt alakítok ki a gyermekemmel, hogy ne legyen köztünk ilyen kérdés probléma.
2016. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy NEM !!!
2016. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
23%

NEM.

Nehogy azt higgyétek, hogy mi nem voltunk kíváncsiak, meg nem szexeltünk ennyi idősen, mégis egész jól túléltük, hogy nem aludtunk együtt addig, amíg nem volt saját albérlet.

Ez annyira szép és jó, hogy rá kell hagyni a gyerekre, úgyis megcsinálják... Ezzel az erővel ráhagyhatom azt is, hogy felhozzon négy-öt pasit, és levideózzák, ahogy minden lukából legalább egy bré áll ki, mert ha tiltom, akkor is találnak rá időt és helyet. Na ilyen érdekes módon mi pl. nem csináltunk.

(Lásd bűnügyi hírek a közelmúltban.)


Nem, nem engedem, hogy a "barátjával" aludjon, és nem érdekel, hogy kinek mit engednek meg a szülei. Neki ugyanis én vagyok az anyja, és nem tartom jó ötletnek.

Pláne akkor, mikor még csak 3-4 hónapja járnak. Basszus, hát 4 hónap járásnál még az ÉN párom se aludhatott itthon, pedig ez az én saját házam, és asszem 33 évesen elég felnőtt voltam.

Dugjanak, védekezzenek, és de kérjék rá az áldásomat. Beszállok két csomag gumival, a többi az ő problémájuk.


Az a baj, hogy elég sok fiatal, 16-18 éves lány a környezetemben, aki véletlen teherbe esett, állítólag még gumi mellett is. Nekik is megengedték az együtt alvást.

2016. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
52%
ilyenkor az érdekelne első sorban hogy tudjak pár dolgot a gyerekről akinél lenni akar. ha viszonylag rendes és a szülei is azok akkor hát szerintem jobb bele menni. egyébként 16évesen már igen abban a korban van, és örülni kel hogy nem 14évesen akart másnál aludni.
2016. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
66%
Én az említett korosztályhoz tartozom! Azt tudnotok kell,hogy ha akarjuk csinálni,akkor csináljuk is! Azzal,hogy eltiltanak az ottalvástól,arra kényszerítenek,h máshol,kevésbé kulturált helyeken történjen meg a dolog! Szerintem érdemes elgondolkozni!
2016. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%

9-es így van! Én is ezt írtam, voltam tizenéves... nem engedték a szülők? Csináltuk a suliban, suli után, parkban, kapualjban...


3-as vagyok, mindenki lepontoz, de a legviccesebb hogy akármit válaszolt akárki, mindnekit lepontoztak....

2016. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!