Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, ti mondanátok nemet...

Lányok, ti mondanátok nemet egy fiúnak - akivel amúgy minden okés - azért, mert alacsonyabb nálatok?

Figyelt kérdés
Nem vicc,komoly kérdés :D Köszi szépen.
2016. febr. 21. 12:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Én már megtettem nem is egyszer. Az nem zavar, ha másnak a kapcsolatában alacsonyabb a férfi, de saját kapcsolatban igenis zavar. Nem bántani akarok ezzel senkit, nem nézek le senkit. Egyszerűen engem zavar.
2016. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Őszinte lennék, ha zavarna és megmondanám, amit ide is írtál: "minden rendben van veled, de nekem túl alacsony vagy". Ha sekélyes vagy, vállald fel!
2016. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Nő vagyok, de fiatalon és idősebben is nemet mondtam. Számomra ez fontos, a saját kapcsolatomban zavarna.


Milyen magas vagy?

2016. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

172 cm,szóval elég magas.

Ő kb 170,éppen alacsonyabb,amúgy nem hordok magassarkút meg ilyesmi szóval nem lenne annyira kínos...

Hülyeség ezen filózni? :D

2016. febr. 21. 13:09
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan 2 cm miatt problémázol? :D Engem speciel zavarna,de ha meglátok egy ilyen párt,akkor nem nézek rájuk furcsán,sőt,eszembe sem jut :D
2016. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

2 centi az semmi. A baratnom 10 evig volt a baratjaval aki masfel fejjel volt alacsonyabb!!


Amugy meg ilyenert nem mondanek nemet.

Nem az a lenyeg. Mondom ezt 35 evesen egyedulallo anyakent.

2016. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

jóóó,tudom hogy gáz ! :D


de pl a tenyere is kisebb az enyémnél :P :DDD

2016. febr. 21. 13:19
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Nem két centire gondoltam, kb. annyival alacsonyabb a férjem. :)
2016. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Engem már az zavar, ha csak 1-2 centivel magasabb nálam, szóval persze, hogy mondanék, sőt mondtam is. Egyszerűen furcsa nekem és kicsit irritáló, ha egy velem egymagas fiú megy mellettem. Mindenkinek mások a határai. Ha neked ez a 2 centi különbség sok, akkor sok, ez van, mondd meg neki, hogy sajnálod, de téged zavar.
2016. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te vagy a lány. Hát figyelj, te tudod, hogy ez mennyire zavar téged. Gáznak nem gáz egyébként. Ha nektek rendben van, akkor nincs gond. Rengeteg olyan párt ismerek, ahol a srác alacsonyabb és nagyon jól megvannak.


Engem zavarna.. Mivel én 170 vagyok, ezért nálam a minimum olyan 185-190 körül van. Tehát engem pl. az is zavar, ha hasonló magasak vagyunk. De ez én vagyok.

2016. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!