Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves vagyok és nem rég...

15 éves vagyok és nem rég észrevettem hogy a péniszemen elkezdett nőni a ször. Normális ez?

Figyelt kérdés
Majdnem a makkomig vannak a szőrszálak,igaz hogy körülötte még nem borotválom egyelőre,de nem hiszem hogy ezért van.
2008. szept. 26. 18:37
 1/9 anonim válasza:
63%
Hogy egy klasszikust idézzek: Kérdezd Chewbacca-t, ő is hasonló problémákkal küszködött... :o)
2008. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Hát szerintem menj el ezzel dokihoz, mert én ilyen fütyit még nem láttam, és hogy őszinte legyek, azért láttam már párat.
2008. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát, lehet, hogy el kellene menned egy szakorvoshoz. Elképzelhető, hogy kicsit sok benned a férfi nemi hormon. Valamit tenni kellene ellene...
2008. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Ne izéljétek már szegényt! Lehet tényleg nem tudja h ez normális! Ne aggódj,most kezdesz férfivá érni...:)
2008. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Hülye. Nem azt írta, hogy most kezdett el szőrösödni, az nem is 15 évesen szokott megtörténni, hanem hogy a péniszén (tudod, azon a hosszú izén) elkezdett szőr nőni. Ami viszont szerintem nem egészen normális.
2008. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
75%

Uhhh xD hát figyelj szerintem te halálos beteg vagy.

viccet félretéve menj el egy dokihoz és mond el neki hogy bundás a dákód.

2008. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Szedd ki csipeszel mielöt nödhöz menéll nem fázol télen nem kell alsogatya
2009. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
87%

Ha azt vesszük, hogy ez korántsem valamiféle egészségügyi rendellenesség, és a hormonok mindenkinek máshova növesztenek más-más mennyiségben szőrzetet a férfivá érés során, akkor ez teljesen normális jelenség. Ha azt vesszük, hogy a nagy többségtől eltérő, elég ritka jelenségről van szó, akkor, persze, esetleg mondhatjuk azt, hogy ez nem normális, már, ha a kifejezést abban az értelemben használjuk, hogy valami egyáltalán nem megszokott.


De attól, hogy valami szokatlan, vagy nagyon ritka, még nem biztos, hogy orvoshoz kell rohanni. Ez esetben is így van. Magyarán: semmi bajod, csupán neked ezt dobta a gép. Ha akarod, leszeded, ha akarod hagyod, az biztos, hogy nem vagy mindennapi.


Én is azon kevesek közé tartozom, akiknek a pénisze bőrére is nő szőr, igaz, korántsem olyan sűrű és hosszú, mint mondjuk az ágyékomra vagy a herezacskómra, de még a fitymámon is van jó néhány szál. (Egyáltalán nem úgy kell elképzelni, hogy nem látszik a péniszbőröm a szőrtől, sőt, bizonyos távolságból már alig észrevehető az a szőrzet, de azért van rajta rendesen.) Hogy ez nagyon ritka lehet, azt onnan gondolom, hogy nem találkoztam még másik hasonló férfival, és mindazok a nők is, akik eddig a szexuális partnereim voltak, azt mondták, hogy ilyet még életükben nem láttak.


Én annak idején, mikor serdültem, nem paráztam ezen, mert azt hittem, minden férfinek így nő a fanszőre. Azóta már, persze tudom, hogy nagyon is vannak eltérések. Van, akinek pl. szinte csak az ágyéka szőrős, és csaknem tök kopasz a zacskója, másnak a tövére és a zacskóra nő több, megint másnak egészen sűrű a köldökéig, stb.


De ez általában igaz a teljes testszőrzetre is, amire egyébként sehol sincs garancia a génekben, hogy szép egyenletesen oszlik el az ember testén. Erre megint csak én vagyok a legjobb példa, akinek lám, péniszszőre van, hihetetlen sűrű szőr nő(ne) a heréimre és az ágyékomra is, full szőrös a fenekem és a lábam, erős az arcszőrzetem, de a mellkasom és a hátam lényegében csupasz.


Mint már utaltam rá, az rád van bízva (és a majdani partnereid gusztusára), hogy mit kezdesz a farkadon lévő, ritkaságszámba menő szőrrel. Én úgy gondolom, hogy az intim szőrzet karbantartása minden igényes férfinak is ismérve, úgyhogy magam is eszerint járok el. Volt idő, amikor fullra borotváltam mindent, mígnem rá nem jöttem, hogy kevésbé hülyén néz ki, ha az ágyékon csak szépen fazonra és rövidre gépelem, a golyókat meg csupaszra borotválom. Voltak időszakaim, amikor a péniszem különleges szőrével is ezt tettem, de ma már csak a tövét borotválom egy sávban, a többit meghagyom. Egyrészt a péniszen nincs annyi, hogy funkcionálisan zavaró lenne, másrészt még nem volt nő, akit ne izgatott volna ez a ritkaság, és a tudat, hogy ilyen szempontból (is :P) különleges szerszámú pasijuk van.


Úgyhogy szerintem inkább légy rá büszke, különleges vagy!


PS: Általános iskola felső tagozatában járta nálunk az az ugratás - merthogy akkoriban, bizony, még az volt a gáz, ha valakinek nem volt szőrös (80as évek második fele) -, hogy odaszólt egy srác a másikhoz tesióra előtt az öltözőben: "Fogadjunk egy tízesbe, hogy nem szőrös a farkad!" Mire a másik bátran állta a fogadást, s bebizonyította, hogy dehogynem. Mire emez: "Buktad, mert nem a farkad szőrös, hanem csak a környéke." Engem sose kínáltak meg ezzel, pedig nyertem volna. :D Bár akkor még elég szégyenlős voltam, úgyhogy valszeg inkább elszaladtam volna. :D

2009. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Next-genGamer válasza:
A 8-asnak: Mintha én írtam volna. Legalábbis a szőr leírását és annak fazonírozását :D
2015. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!