Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mesélte a barátnőm, hogy...

Mesélte a barátnőm, hogy tegnap le feküdt a barátjával, és mikor a barátja be helyezte neki, akkor érezte hogy a fiúnak ondó volt a nemi szervén de nem szólt neki. Nagyon aggodóm mert a szülei nagyon szigorúak, szerintetek terhes tud így lenni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 17:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha ondó lett volna a nemiszervén, aligha tudta volna meghúzni a barátnődet utána. Igen, "tud" terhes lenni így, gyorsan irány az orvos, 72 órás, menjen tutira, mert elég esélyes a terhesség.


Egyébként meg igen, aki elég nagynak érzi magát a szexhez, az menjen el szépen és vegyen egy csomag óvszert.

2016. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%
A barátnődnek nincs pénze gyógyszerre? Es a pasinának gumira?
2016. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

1. előváladékban lehet

2. ha csak nem volt száraz mint a sivatag nehezen érezhette

3. igen, lehet terhes

4. az ilyen "barátnőmmel ez meg az történt" kérdéseket senki nem veszi be, azért szokták mondani mert így nem kapják meg hogy milyen felelőtlenek, ha a "barátnőt" érdekelné, ő kérdezné meg.

2016. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%
Én esemény utánit használok mindíg ezt ajánlom neki is. (sokkal jobb, természetesebb érzés, párodnak is neked is ha nincs közöttetek semmi (pl koton) még esetleg tablettákra szavazok v barátnőm injekciót használ félévente 1x és meg van oldva a gond)
2016. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

#14 azt ugye tudod hogy az esemény utáni B terv és nem fogamzásgátló?

Kb annyi hormon van egy tablettában mint 3 hónapnyi fogamzásgátlóban, az áráról nem is beszélve.

2016. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne szexelni ha a védekezéshez is hülyék.
2016. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
#15 tudok róla ezért írtam h én tabletta/esemény utánira szavazok mert így gondolom. Mi lenne ha mem másokba kötnél bele hanem kérdésre válaszolnál ink te is?
2016. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha senki sem kötekedne ebben a témában akkor feleannyi válasz lenne.
2016. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#17 oké, bocsi úgy hangzott elsőre mintha azt használnád fog. gátlónak, de én értelmeztem félre.

Amúgy már egyszer válaszoltam a kérdésre.

2016. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!