Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minden diákmunkán hétvégén...

Minden diákmunkán hétvégén magasabb az órabér?

Figyelt kérdés
Jelenleg 750 ft-os órabérrel dolgozom kasszásként, és dok munkánál látom, hogy vasárnap, vagy szombat-vasárnap sokkal magasabb az órabér, nem vagyok benne biztos, hogy ez minden munkánál így van-e? Mert én sokszor szoktam szombaton dolgozni. Sajnos nem kaptam túl részletes tájékoztatást ezekről.
2016. júl. 25. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a pontos tájékoztatás neked is jár!

Kérdezz rá a hr-esnél, hogy ez nálatok hogy is van.

Lehet tévedek, de én úgy tudom, hogy hétvégi pótlék minden munkakörben jár és a diákokra is ugyanazok vonatkoznak.

Az biztos, hogy nálunk úgy is hirdetik, hogy hétköznap és hétvégénén mennyi az órabér, plusz a műszakpótlékok.

2016. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nincsen plusz pénz hétvégén, hétfőtől vasárnapig van nyitva az a hely, ahol dolgozom, és nem igazán tesznek különbséget. Csak a hivatalos ünnepnapokon van duplabér.
2016. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk vasárnap magasabb az órabér.
2016. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megérdeklődtem, sajnos nincs hétvégén kiemelt bérezés.
2016. júl. 26. 18:40
 5/5 anonim válasza:
Melyik diákszövetkezet ez? Ahol én vagyok ott műszaktól függő az órabér! Reggel/Délután/Este, és van a Vasárnap, és a vasárnap/este ami már nagyon sok :)
2016. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!