Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, kamaszok! Ilyen...

Anyukák, kamaszok! Ilyen komolyan létezik? Eldobom az agyam. Hova jut a világ?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ker..


Nem hiszem el,hogy en nem egy kamu kérdés.

Hát ez egyszerűen undorító.Tényleg itt tartunk?

Nem vagyok vén róka,nehogy azt higgyétek,19 éves vagyok.

De ez kiverte a biztosítékot


2016. nov. 17. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos igen. Ezt folyik a csapból is,a szex mindenáron mindenkivel. Ezek a kislányok már ebbe nőnek bele...
2016. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat mérgembe elírtam: az "en" helyett "ez" lenne.
2016. nov. 17. 19:53
 3/19 A kérdező kommentje:

De még le is k***ázzák a kislányt és erre azt írja,hogy "az vagyok és akkor mi van?"

Hát én itt fordultam le majdnem a székről. :O

2016. nov. 17. 19:55
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

annyira gyerek még, hogy azt sem tudja mit beszél.

tapasztalat zero.

ezért is kellenek nagyon ebben a korban a szülők, a legtöbb fiatal ennyire ilyen szinten primitív, a legtöbb biztosítk kiverős kérdést ők írják

2016. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Primitívek ez igaz és az is,hogy el kell nekik a támogatás minden részről és nevelés is,meg a szülőkkel való jó kapcsolat,hogy kialakuljon a jellemük.

De nem emlékszem,hogy akkor amikor én voltam ennyi idős (5éve) akkor is ilyenek lettek volna a lányok.

Úgy veszem észre,hogy mostanába nagyon elszaladt velük a ló.Minden téren értem ezt

2016. nov. 17. 20:04
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Elkezd szexelni 13-14 évesen. 18 éves korára már sokat megélt elhasznált rongy lesz,de érzelmileg soha nem lesz érett egy normális kapcsolatra. Még 30-40 évesen is a f🅰sz után fog futni. Sajnos ismerek ilyen nőt... Senki mellett nem tudja megtalálni a boldogságot. Minden baráját (két vőlegénye is volt) megcsalta...
2016. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én is ismerek ilyen nőt,lassan 40 éves lesz.

Minden férfi úgy tekintett rá,mintha csak egy guminő lenne akit előkap ha van kedve.Soha nem volt normális kapcsolata,Ő is rá tett egy lapáttal azzal,hogy mindenkinek szét nyitotta a lábát.Álltalában olyan férfiakat fogott ki már a vége felé akik nagyon rosszul bántak vele.

Már egy jó pár éve azt hallgatom tőle,hogy nincs normális férfi a világon aki megbecsülné,pedig ő gyereket akar már szülni meg házasodni.

2016. nov. 17. 20:10
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Én sem vagyok mai darab, én 35 vagyok. De nekem is volt olyan osztálytársam, akinek az utolsó tejfogát fa.sszal verték ki... Már bocsi. :)

Mindig is voltak ilyen "kislányok", és sajnos mindig is lesznek.

Tény, hogy most is az folyik a csapból is, hogy a szex a fontos, érzelmek nélkül, és a külsőn kívül más érték nincs. Ja de van, a pénz!

Csak akkor nem volt gyk, hogy ilyen kérdéseket fel lehessen tenni!

2016. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

De hol vannak ilyenkor a szülők?:( Nem veszik észre ezeket?

Még nincs gyermekem,de ha megtudnám,hogy ilyen gondolatai/tervei vannak elsüllyednék szégyenembe és biztos,hogy jól meg is verném.Pedig Én nem vagyok erőszakos,nem fűlik hozzá a fogam.De abba biztos vagyok,hogy ha már ilyen szintre eljutott akkor a szép szó mit sem érne.

2016. nov. 17. 20:16
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
"Utolsó tejfogát f🅰sszal verték ki" ezen jót nevettem (bár tudom sírni kéne inkább)
2016. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!