Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti havi mennyi ft-ot adnatok...

Ti havi mennyi ft-ot adnatok egy 13 eves lanynak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h 13 eves vagyok. Napi 200 ft-ot adnak reggelire+ 200 ft ha kerek uzsonara (ez heti 2 alkalomm). Szeretnek zsebpenzt kerni de nem tudom mennyi legyen az. Ha kell ruha akkor kapok. Havonta 1-2 polo es egy nadrag.
2016. nov. 20. 08:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

Mire kell a zsebpénz? Mert irtad, hogy effektíve mindent megkapsz, ha kell valami.


Gyűjteni szeretnél valamire vagy csak úgy, hogy meg tanulj bánni a pénzzel?


Meg az se mindegy hogy hónapról hónapra éltek vagy jobb azért a helyzetetek.

2016. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

heti 1200.-

de a lányom középsulis és 14 éves


ebédet bent eszik, túlkép minden más fizetve van neki

ez arra van h ha megkiván egy csokit meg tudja venni magának

de folyamatosan takarékoskodnia kell belőle

pénteken ami marad mehet a perselybe :)

szuperül működik mert már elég sok van neki eltéve

2016. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
En menzas vagyook. Igen gyujteni szeretnem jobb telora. Meg meg szeretnek tanulni a penzzel banni. Es nem akarom mar az elso adando alkalommal elkolteni. Sajnos eddig nem voltam a legjob tarsasagban. Ahol eddig voltam ott az osztalytarsaim egymastol csoroztak a penzt es igy ugye en is koltottem amit kaptam (ez napi 500 ft volt). Ezt meg is vontak es igy most ugye napi 200 ft. Ez a kajara megy reggelire.
2016. nov. 20. 09:14
 4/27 anonim ***** válasza:
43%

Lanyom 13 eves. Kap ebedet, uzsonnat, tizorait a suliban, de mindig visz valamit.

Penzt kb. heti 500 Ft, amit ker. Van, hogy meg ennyit sem. Mult heten egy forintot sem koltott.

2016. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
27%

13 éves lányom van

Ruhákat,telefont,iskolai kirándulásokat,mozi jegyet stb. mi fizetjük

Ő is menzás,délután uzsonnát itthon eszik,reggelit mi vesszük meg neki

Heti 5000 forintot kap

2016. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%

Olyan havi 10.000-et adnék. Nem tudom hol elég 200 ft egy szendvicsre, nálunk nem. Elsősorban azért adnám, hogy tudjon normális ételt vásárolni, ne a legolcsóbb párizsis zsemlét kelljen megvennie. Salátát, gyümölcsöt, normális zöldséges szendvicseket, gyümölcslevet ha szeretne.


Ami maradna, azt félretehetné.

2016. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mi nallunk 190 egy normalis szendvics. Van benne minden. Tojas salata sonka uborka vaj sajt. Nallatok am mennyi?
2016. nov. 20. 11:15
 8/27 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk és nem nállunk. Nálatok és nem nállatok!


Nagyvárosban 4-500 ft egy rendes szendvics.

2016. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Az gaz.
2016. nov. 20. 11:23
 10/27 anonim ***** válasza:
80%

Ezek szerint korábban többet kaptál, de megbuktál a beosztásból ill. mások szeretetét akartad megvenni rajta (azzal hogy engedtél a tarhálásnak).


Hát erről beszélgess el a szüleiddel!

Próbáld meggyőzni őket, hogy már több eszed van!


(Egyébként megyeszékhely: az egyik legjobb pékségben a full egészséges kornspitz alapú szendvics 200.)

2016. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!