Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normalis ha egy 15 eves...

Az normalis ha egy 15 eves gyermek szinte minden nap alszik par orat? Mert en mar azon is gondolkodtam h elviszem valamilyen orvoshoz nehogy kideruljon hogy van valami baja.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális??

Én meg nagyon keveset alszok,reggel 6.kor már kinyilika szemem,teljesen mindegy mikor fekszem le.

Van,hogy 4 órát alszok összesen.

2010. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szerettem aludni (amig sulis voltam) ebéd után 1-1.5 órákat!

Semmi bajom nincs!

Sőt, kellene is pihenni napközben is mindenkinek (ha, megtehetnénk)!

2010. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, de a lányom nem 1-1,5 órát alszik hanem olyan 3 órákat és nincs is mitől elfáradnia.
2010. ápr. 29. 21:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Neki, ennyi az alvás igénye!!!

Ettől, még nem hiszem, hogy bármi baja lenne!

2010. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Én is aludnék.Ha engednék.:( volt 2 hét a multok amikor majdnem összestem amikor hazaértem,de anyuék nem engedtek aludni:S.Utána meg kitalálták,hogy vmi bajom van[szerintem azt hitték,hogy drogozom,mert azzal kapcsolták össze,hogy pár perccel később mentem haza ami max.10 perc volt]utána meg semmi.és ez egyre többször van.mármint az alvás igény.

Szerintem azért alszik ennyit,mert fejlődésben van.:)

13/L

2010. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
15 évesen én is aludtam majdnem minden délután :) Sőt, olyan is volt, hogy hazaértem 3kor, fél négy fele elaludhattam, este kilenckor felkeltem, elintéztem "folyóügyeimet", és utána aludtam másnap reggelig :) És az iskola igenis fárasztó, nem lehet azt modani rá, hogy "nincs mitől elfáradnia". 23/L
2010. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
meddig van fent este? nem lehet, hogy késő éjjelig netezik mondjuk? az öcsém csinálta ezt, és másnap persze tök kóma volt :) mondjuk nem 15 évesen
2010. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En 17 vagyok de ugyanezt csinalom:D Nem minden delutan mondjuk, de neha kidolok, es olyankor alszom jopar orat. Az iskola igenis faraszto, foleg ha van pl nyolc oraja egy nap. Hidd el, hogy iszonyatosan leszivja az ember agyat.
2010. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én is alszok minden délután ha hazaérek :D

sőt még ha hétvégén nincs dolgom akkor is ledőlök pihenni :D

16L

2010. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is leszoktam dőlni pihenni, viszont nem hülyeség hogy megfordul egy anya fejében, hogy ebben más is lehet. Ami most így hirtelen eszembe jut, az pl lehet vas hiány, de a lime-kórnak is az egyik legfontosabb tünete a túlzott fáradtság. Én 20 éves vagyok, általában szoktam pihenni délután pár órát, de nem is mindig alszom el, inkább csak tv-zek is fetrengek. Amikor beköszöntött a jobb idő most a tél után, reggel fáradtan keltem, nyúzott voltam suliban, egész délutánt átaludtam, tanulni csak egy keveset, majd aludtam tovább. Aztán eljött az az idő, hogy délután aludtam, aztán csak hajnali 1-2 körül tudtam elaludni, így jött az ördögi körforgás, hogy egyfolytában fáradt voltam. Több tünetem is jelentkezett még, ami miatt vény nélkül kapható vastablettát, illetve vitaminokat kezdtem szedni, végig csináltam egy kúrát, és most simán kialszom magamat éjszaka. Persze amíg orvoshoz nem mentek, addig ne adj csak max vitamint a gyerekednek, én évek óta küzdök a vashiánnyal, így tudom mik a tünetei nálam, tudom mikor van rá szüksége a szervezetemnek.

Lehet hogy csak egyszerű fáradtság, de egy vérvétel sosem árt! :)

2010. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!