Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek így a 16...

Szülők! Elengednétek így a 16 éves lányotok?

Figyelt kérdés

Szóval január végén lesz az iskolánkban a szalagavató és beszéltük barátnőimmel ,hogy elmennénk az afterpartyra ami egy normális szórakozóhelyen lesz és sok ismerős, osztálytárs hasonló korosztály lesz ott. Az egyik barátnőm apukája jönne értünk autóval és náluk s aludnék.


Soha nem voltam még így bulizni és épp ezért félek megkérdezni. Normális vagyok , megbízható , jók a jegyeim. ti elengednétek így?

Nagyobb társasággal mennék szóval nem egyedül.


2016. dec. 30. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok szülő, de engem simán elengedtek hasonló feltételekkel (és én egyedül jöttem haza éjjel...), és ha szülő lennék, nyugodt szívvel engednélek el. Mivel régóta ismert barátaiddal mész, nem vadidegen emberek lesznek ott, hanem az iskolatársaid, és aztán nem kell aggódni a hazajutás miatt, mert biztonságban hazavisznek a barátnődhöz, szerintem ez így teljesen rendben van. Annyit kérnék a szüleid helyében, hogy dobj egy sms-t, ha megérkeztél a barátnőhöz. :)
2016. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Én szülő vagyok, de az én fiam még kicsi, szóval nem tudok most életszerűen nyilatkozni a dolgokról, de ha megbízhatónak tartanálak, a jegyeiddel és a viselkedéseddel sem lenne semmi gond, ha valóban lenne egy felnőtt, aki elvinne, hazahozna és tényleg felnőtt felügyelet alatt töltenétek az éjszakát, és halálosan komolyan megígérnéd, hogy nem teszel semmi olyat, amivel a "jó hírnevedet", vagy az életedet, az egészségedet kockáztatnád és ezt be is tartanád, akkor én elengednélek, de hát nem én vagyok az, aki ezt el fogja dönteni.:)

Mindenesetre próbáld meg, beszéld meg a szüleiddel, azzal nem fogsz semmit veszíteni, maximum nem engednek el.

2016. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ezekkel a feltételekkel elengednélek, csak tényleg küldj smst ha hazaértetek.
2016. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk ez volt a nagy víz választó,előtte nem igen engedtek discoba meg este a városba ugymond sehova én is féltem hogy tök gáz lesz mert apám ugyse enged el de nagyon meglepődtem ugyanis elengedett és onnantol kezdve szinte minden hétvégén. Volt hogy neki kellet levinnie a városba meg értem jönnie még külön örült is neki (jó az értem jövetelnek kevésbé hajnalba de díjjazta hogy neki szóltam és nem ültem más kocsijába) szóval ha betartod az ígéreteket akkor megfognak benned bízni. Nekem pl azt mondta apum hogy hajnal 3 ra érjek haza bár nem értettem ennek mi jelentősége de haza értem aztán ez is szépen lassan elmaradt. Most már 22 vagyok és a párom nem enged bulizni😒
2016. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen,ilyen feltételekkel persze,hogy elengedném;)
2016. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

4-es, jobb lesz, ha időben kiszállsz a korlátozó kapcsolatodból, mert csúnya vége lehet.

Ajánlott olvasmány/film neked: Egy ágyban az ellenséggel.

2016. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
#6-os rajta vagyok az ügyön csak a szív meg az ész még háborúzik. A filmet pedig megnézem még nem láttam
2016. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem engedném, hogy máshol aludjon a gyerekem. Az apukával hazahozatnám a gyerekemet.
2016. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, miért nem engednéd hogy a barátnőjénél aludjon?
2016. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem lennék nyugodt. Ha haza hozzák, akkor tuti megérkezik, itt van épségben stb.. Lehet, hogy másnak ez hülyeség -a lepontozásból ítélve sokaknak-de nekem ez lenne a tuti érzés,hogy a gyerekem biztonságban van.
2017. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!