Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Erős nyugtatót találtam a lányomnál! 18 éves. Természetesen a fejmosás megvolt, de hogyan tovább?
2017. máj. 8. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
meg kéne tudni hogy miért szedi. az is lehet hogy pszichiáterhez jár amiről nem tudsz, é nem drogozik hanem fel van írva neki a nyugtató. de 18 elmúlt, már nem tehetsz jogilag semmit ellene, azt csinál amit akar.
2017. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
mondjuk kövi lépésnek megtanulni, hogy ne üsd más dolgába az orrod jó lenne.
2017. máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elgondolkoznék azon,hogy miért lehet nála: szüksége van-e tényleg rá vagy drogként használja. Elgondolkodnék,hogy láthattam-e már benyugtatózott állapotban,vagy mostanában került hozzá és lehet csak most "kezdene bele".

Na meg persze azon is hogy a 18 éves lányomnak ha tényleg ilyen gondjai vannak,miért nem mondja el,miért titkolja higy pszichológushoz jár. Nehéz dió mindenképpen. Agresszióval,fejmosással semmiképpen sem lépnék tovább. Éreznie kell,hogy meg akarod őt érteni,hogy miért volt nála. Ha azt érzi,hogy támadod,még kevesebbet fogsz tudni róla és kevesebbet fogsz tudni segíteni.

2017. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es, azért üti bele az orrát, mert a család, mint olyan, arra jó, hogy figyeljenek egymásra, és akkor is vegyék észre a problémát, ha az adott személy nem kommunikálja feléjük és nem kér segítséget, akkor is megpróbálják megmenteni.

Ráadásul nekem a gyerekem 50 évesen is a gyerekem lesz. Helyette nem fogok dönteni, de ha látom, hogy rossz irányba halad, akkor fel fogom hívni rá a figyelmét, elmondom a véleményem, és ha segíteni kell neki, akkor segítek.


De ha nálatok a család abból áll, hogy aki elmúlt 18 éves, azt lesz.rjátok, hiszen már felnőtt, akkor lelketek rajta.

2017. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!