Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagy részben apámra hasonlítok...

Nagy részben apámra hasonlítok, nem anyámra. Lehet ezért van az önutálatom? (kifejtve lent)

Figyelt kérdés

Apám nem olyan okos, kommunikatív, nem tud kapcsolatokat kialakítani (szó szerint), ellentéte anyámnak. (Lehet aspergeres, de papírja nincs róla. ) Mindig anyámat szerettem, apámat nem (sok egyéb oka is van). Èn kb 80-20%-ban hasonlítok a szüleimre apám javára. Lehet, hogy ezért nincs önbizalmam, ezért utálom magam, ezért vagyok elégedetlen magammal? Kiskorom óta így van. Olyan akarok lenni, mint amilyen anyám. Tapasztalatok hasonló szituban valakinek esetleg? 20/L vagyok jelenleg.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek előre is!


2017. máj. 21. 03:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok kérdés felmerült bennem a leírás alapján, nem elég részletes. Külsőleg vagy belsőleg hasonlítasz inkább apukádra? Miben nyilvánul meg, mik ezek a dolgok? Ezeket utálod magadban, vagy más dolgokat? Miért akarsz ennyire anyukádra hasonlítani, ilyen görcsösen, miért nem próbálsz meg inkább saját irányba indulni?


Apukáddal mi a baj, miért nem szereted?

2017. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!