Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos egyedül álló anya vagyok.Par éve váltam el a férjemtől az mindegy hogy miért.

Kapcsolatunk alatt megszülettek az ikreink .Mind a ketten fiúk most 14 évesek.

Nem rég kezdtek kamaszodni én nem tudlajdinitotam ennek nagy feneket mivel minden gyerek életébe eljön ez a pillanat .

Nem tudom hogy ez a kamaszkornak tudható-e be de szerintem nem .

Egyik nap véletlen láhatam meg de nem tudom hogy ez most valami fogadás vagy hogyan történhetett meg de egy olyan dolgot láttam meg ami minden anya szívét össze törné.

Résnyire nyitva volt a fiaim szóbájának ajtaja és meg láttam ahogy a fiaim megcsókolták egymást.

Hirtelen köpni nyelni nem tudtam .

Szerintetek bele kellene avatkozni?

Fogalmam sincsen mit tegyek teljesen kétségbe vagyok esve.Velük még nem beszéltem erről.



2017. júl. 23. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Hm..mostanában gyakoriak az ilyesmi kérdések..unatkoztok?
2017. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem unatkozik most vagyok itt fent a gyakori. Kérdéseken fent először.

Nem is tudom hogyan lehetne ilyet unalomból kitalálni én legalábbis nem tudnék

2017. júl. 23. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Megharagszol, ha nem hiszem el? Ez még gyakoris mércével is durva.
2017. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha igaz ,akkor nagy a baj..
2017. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem hogy ez igaz, de bármi megtörténhet, és legalább egy normális válasz legyen.

Csak kíváncsiak hogy milyen, nem kell aggódnod

2017. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Kamaszkorban a kísérletezgetés normális, ikrek esetében a szorosabb kapcsolat miatt talán még érthetőbb is. Attól, hogy kipróbálták, még nem lesznek rögtön homoszexuálisok, sem vérfertőzők. :)

Egyébként, bár most nem tudom, hogy mi a divatos gyereknevelési álláspont, mikor én voltam kiskamasz, akkor teljesen elfogadott nézet volt, hogy 12-15 éves kor körül, mikor keresi magát a gyerek, akkor rövid ideig eszébe jut, hogy milyen a saját neme. Gyerektől függően lehet csak gondolati szinten, hogy magát hasonlítgatja, de erős homoszexuális érdeklődés felé is tendálhat. Ez is része annak, hogy keresi önmagát. Átlaggyerek gyorsan túllendül ezen.

2017. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is elég kamunak tűnik de feltételezzük hogy igaz. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Én is gyakorolgattam a legjobb baratnőmmel ennyi idősen és nem lettem lezbikus. Persze az hogy ez testvérek között történik azért elég durva de valószínűleg csak nagyon megbíznak egymásban. Megemlìteni egyenlőre nem kell mert csak kellemetlen helyzetbe hozod őket de azért figyelj egy kicsit jobban és ha máskor is előfordul akkor esetleg beszélhetsz velük arról hogy a testvér kapcsolat nem éppen egy egészséges dolog.
2017. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kőszönöm a válaszokat !

Az lenne a legkevesebb problémám ha homosexuálisak lennének .

Szóval ez csak a kamaszkor miatt van és később elmúlik.

Igen szerintem is egy kicsit durva viszont nem akarom őket kellemetlen helyzetbe hozni .

Idáig mindent megbeszéltünk egymással nem tudom ezután hogyan lesz

2017. júl. 24. 20:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!