Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire ciki, ha nincsen...

Mennyire ciki, ha nincsen rokonságunk, nincsennek barátok és a ballagáson csak a szűk család van ott ( virág stb)?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Semennyire. Miért lenne ciki?

Van ahol korlátozzák is, hogy a ballagásra egy fő hány embert hívhat meg, hogy ne legyen túl nagy a tömeg.

2017. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sem volt ott, csak anyám meg max. a húgom. Nagyim már beteg volt, apám anyám miatt nem jött el (az esküvőmre sem), az ismert rokonok az ország másik végén.

Amúgy is egy nagy lehúzás az egész, hogy rendelj minél több meghívót, meg utána vacsi, meg rongyrázás ezerrel.


Ha az esküvőd szerveznéd, és nagyon szeretnék, akkor megértem, hogy minden rokont szeretnél összehozni, hogy osztozzanak az örömötökben, de hogy egy óvodai/iskolai/érettségi bankett stb.-re el nem tudom mondani, hogy mennyire feleslegesnek tartom a pereputtyot barátostól, kutyástól, macskástól meghívni. Tényleg elég a szűk család!

2017. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, én annak örültem volna ha csak a szüleim lettek volna ott
2017. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem még tesóm sincs, így a szülők és a nagymama volt ott csak. Kutya nem foglalkozott avval hogy másnál hányan vannak.
2017. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fogja figyelni, mindenki a sajátjával lesz elfoglalva.
2017. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki menőzött, hogy ő milyen sok embert hív... Névsorolvasásnál pár ember meghívottjai az adott gyereknél sikoltoztak, meg ilyesmi, volt, aki rengeteg virágot, ajándékot, lufit kapott.

Nekem anyám, apám, anyám pasija, öcsém, bátyám és egyik unokatesóm jött el, egy csokor virágot kaptam, és őszintén, jobb volt így. Egyébként több embert hívtam (muszájból), de (szerencsére) nem jöttek el


Nem lesz gáz, ne aggódj, ha meg mégis cikiznének (ami nem fordulhat elő), úgyis már csak az évzárón látod őket (jó esetben)

2017. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas családom van (sok nagynéni, sok nagybácsi, rengeteg unokatesó, összes nagyszülő életben, két dédszülő is), de csak a szüleim, a legjobb barátnőm meg a család egy közeli barátja volt ott (az utóbbi a férjével meg a fiukkal). Most belegondolva ez már hat ember, ami talán inkább átlagos, de nekem ez már nagyon szűk család. csokrot meg amúgy is csak anyáméktól fogadtam el, előre megmondtam, hogy a többiek ne is hozzanak, mert nem akarom cipelni.
2017. aug. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Rengeteg végzős van, akinek szintén nincs nagy rokonsága, vagy a rokonok csak az otthoni ünneplésre mennek, vagy nem tudtak eljönni hétköznap.
2017. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!