Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehetne levágni otzhona...

Hogy lehetne levágni otzhona derékig erő hajam, ha nincs pénzem fodrászra illetve nem engedik?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Kérd meg egy bevállalósabb barátnődet. Egyenesre tuti le tudja vágni kb. mindenki.
2017. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha levágatod,és szép egészséges,érdemes eladni! Lesz egy kis pénzed belőle. De arra számíts,hogy otthon haragudni fognak rád. Miért nem engedik?
2017. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Annyit nem akarok belőle vágatni. Meg egyszer 40 centit levágott belőle a fodrász, akkor sem lehetett eladni.


Mert szerintük így szép.

2017. nov. 13. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fb-on olyan csoportok, ahol fodrásztanulók keresnek alanyokat. Egy sima vágást nem hiszem, hogy nagyon el tudna rontani egy kezdő.
2017. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy eladta a fodrász. :)

YouTube-on rengeteg csináld magad videó van hajvágás témakörében is.

2017. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

El lehet adni! Miert ne lehetne?

Szerintem elobb probald megegyszer a szuleidet megkerni, hogy engedjek, es ha akkor se utanna vagj bele.

Egyebkent megkerdezhetem hany eves vagy?:)

2017. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly egy fullos fodrászatban vágattam ingyen. 40 cm-t adományoztam, cserében ingyen vágták le (és megcsinálták a fotóval kért feizurát).

Szabó Imre hair & beuty.


Ha erre nincs lehetőséged, akkor vágd le magadnak. Ha a szüleid megtehetik, csak nem akarnak fodrászhoz vinni, akkor csak vágj bele durván. Hidd el, elvisznek, kijavíttatni.

2017. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hol laksz, de facebookon folyamatosan hirdetnek fodrásztanoncok, hogy vizsgamunka miatt ingyen vágnak hajat.
2017. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!