Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felnyírt haj hatodikosnak?

Felnyírt haj hatodikosnak?

Figyelt kérdés

Lányom szeretné hátul felnyíratni a haját, minta nélkül.Hosszú haja van csak összefogva látszana.6. osztályos.

Kicsit idegenkedek tőle.

Bár a kozmetikust is korainak tartottam, mégis egy éve mikor észrevettem, hogy csípkedi magának a szemöldökét, elvittem és viszem is rendszeresen.

Nem tartom maga vaskalaposnak vagy maradinak mégis ez a felnyíratás kérdéses bennem.

Ti mit tennétek?


2018. febr. 19. 07:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A haj visszanő szóval kárt nem okozna.

Mégis korainak tartom, meg nyilván a menőség/kitűnni vágyás hajtja, engem szülőként ez zavarna leginkább. De egyébként inkább tinikorban próbálja ki az extrém frizurákat mert felnőttként a többség már nem teheti meg.

2018. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Az iskolában engedik?

A lányoméknál az ilyen haj nem megengedett

2018. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen engedik.

Sokaknak van ilyen haja.

Egyik osztálytársa ki van szőkítve...mondjuk sz szörnyű.

2018. febr. 19. 08:50
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 6.osztályban lett először fel nyírva a hajam .Habár én az egészet levágattam állig érőre és úgy hozzá a hátulját . Édesanyám hála istennek ugy állt ,hozzá ,hogy inkább most mint késöbb még nagyobb hülyeséget csináljak .. ( akkor borult ki mikor rinyáltam a hófehér hajért ekkor már gimibe jártam.. megcsinálta és erre haza állítottam korom fekete hajjal :D) sosem mondott nemet az ilyesmire max akkor ha tényleg nagyon elvetettem a sulykot . A tini korom ha azt vesszük teljesen nyugodt volt nem lázadtam úgy mint a többiek tették stb . Habár az extrémség mai napig megmaradt sokszor ő is csak fogja a fejét :D
2018. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Én engedném, az ő döntése. De biztosan mutatnék neki képet arról, ahogy az az undercut visszanő, elég taszító. Nekem is fiatal koromban (bár inkább 14 évesen) voltak extrém hajaim, rózsaszín volt az alja, majd oldalt felnyírt, kék, fehér, majd a frufrumban egy fehér csík, majd simán felnyírt. Most nincs vele semmi, de még mindig növesztem a felnyírt hajat oldalt. :)
2018. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Hatodikos, ne akarjon még ennyire a külsejével törődni, mert még gyerek. Kozmetikust is el kell felejteni, ilyen idős korban az legyen a legnagyobb problémája, hogy nem maradhat otthon mesét nézni, nem az, hogy éppen milyen a szemöldöke. Most rászoktatod az ilyenekre később csak rosszabb lesz, sok ilyet láttam, mindegyik lányból külön fogalom lett (nem jó értelemben).
2018. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt engedném. A szőkítést nem.

A haj visszanő, de ha a szerkezetét roncsolja, az sokkal tovább tart, míg helyrejön.

2018. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
A legjobb barátnőm hetedikes volt annak idején, 23 évvel ezelőtt amikor így felnyitatta a haját oldalt, ezzel magával nem lenne baj, viszont sokszor ez valami problémára utal, nála is ez lett sajnos rossz társaságba keveredett, és későn is vették észre a szülők. Teljesen megváltozott, ezzel a haj dologal kezdődött, majd sokkal komolyabb dolgok lettek, 17 évesn már gyereke volt...
2018. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Ezt még engedném, hisz visszanő. De fokozottan figyelnék rá, mert ezek a változtatások sokszor egymást követik és úgy elcsúfítják magukat a tinik....

Sok helyes lány csinál magából olyan külsejűt hogy nem tudom eldönteni fiú vagy lány.


(full véletlen futottam bele neten pár tizenéves divatbloggerbe, félelmetes....nezd meg pl. Para Kim,

[link]

egy szép kiscsaj de kreált magából egy hím-nő szörnyet. Meg fiam sulijában is jópár csaj olyan hogy percekig találgatom vajon fiú vagy lány lehet. És mindez a feltűnni vágyás miatt, hát bejött.. )

2018. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

6os nem tudom van e gyereked de a mostani hatodikos gyerekek már nem néznek mesét.Nagyon fejlettek.

A lányom 163cm 63kg.Mint egy felnőtt úgy néz ki.Természetesen az esze-lelke gyerek.De nem olyan gyerek mint ezelőtt 40 évvel volt gyerek egy hatodikos.

A kozmetika meg...inkább elviszem, minthogy elcsúfítsa magát.Mitől jobb ha titokban csinálja?

Nagyon nyitott felém, nem rossz gyerek, mindent elmond.Nem csavarog.Egy-két évvel idősebbekkel barátkozik, de csak suliban, délután csak velünk van itthon.

Én is felborotváltam a hajam hetedikben, anya nem tudott róla.

Mindenesetre köszi a válaszokat.Pár nap múlva megyünk fodrászhoz addig még meggondolom.

2018. febr. 19. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!