Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lánynak szülinapi...

14 éves lánynak szülinapi program? Lehetőleg nem otthonra.

Figyelt kérdés
Az egész osztályommal szeretnék egy nagy bulit tartani, de mivel sok a fiú (16, mi lányok pedig 6-an vagyunk), így nem pizsipartiban gondolkodok. Szeretnék valami fiúsabb bulit tartani, tekintve, hogy mi lányok sem vagyunk oda a sminkekért, ruhákért stb. Valami olyan ötlet kéne, mint pl. a paintball, csak olcsóbb. És jó lenne, ha veszprém megyén belül lenne.

2018. márc. 6. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
szervezz egy teljesítmény túrát a Bakonyban :) vonj be titokban pár ismerőst, ők legyenek az állomások. Minden állomáson valami feladat: ivós feladat, bevállalós feladat, ha lazábbra akarod venni, de lehet valami sulis feladat is rejtvény, film kvíz, táncolós feladat stb bár gondolom ha sok a fiú, az előbbi változat "menőbb lesz"...a nyertest akik meg elsőként teljesítik a túra útvonalat, jutalmazzátok meg valamivel :)
2018. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Első, 14 évesekről van szó, nem hiszem hogy ivós feladat kellene...
2018. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
bocs, én 15 évesen kezdtem a piálást az osztálytársakkal (lány vagyok)....azóta eltelt 15 év, gondoltam változott már annyit a világ - sajnos vagy nem sajnos - hogy a gyerekek bulizás alatt nem erre csörög a diót értik. De kérdező, javíts ki ha tévedek!!
2018. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk unalmas dolgokat csinálni, mert akkor minden gyerek leülne, és várná, hogy legyen már vége. Az ivást nagyon minimális méretben megcsinálnám, de a gond, hogy vannak köztünk olyanok, akik sose mernének ilyet megcsinálni. Amúgy köszike
2018. márc. 7. 06:32
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
én is köszi a lepontozást.
2018. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!