Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol lehet nyáron ismerkedni...

Hol lehet nyáron ismerkedni korombeliekkel? Csak barátkozni akarok, még mielőtt valaki rosszra gondolna.

Figyelt kérdés
12/l
2010. jún. 10. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Koncerteken,ilyen-olyan napokon(városi nap,falunap stb),discoba,"partykon".Bár szerintem az utolsó kettő nem egy 12 éves lánynak való...De van aki már ott nyomul..


16/f

2010. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék discoba meg ilyesmi helyekre menni,szerintem én a normálisabbik réteghez tartozom :)
2010. jún. 10. 21:08
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Esetleg valami sport tevékenység alkalmálval. pl: lovaglás. A lovardákban sok a tizenakárhány éves.

Mit szeretsz csinálni? Mi az ami érdekel? Mert nem árt az érdeklődési körödnek megfelelő környezetben mozogni, és onnan szerezni a barátokat.

2010. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretek lovagolni,és sajnos táborba sem tudok idén menni.

Az a baj,hogy eléggé visszahúzódó,csendes vagyok,de ha valakivel elkezdek beszélgetni,akkor hamar feloldódok :)

Megyünk Balatonra is,de ha látok is lányokat-fiukat nem biztos hogy odamernék menni :S

Görkorcsolyázni szoktam járni,de ott meg nem látok olyat,aki egyedül menne....

Osztálytársaimmal nem szívesen mennék sehova,jövőre úgyis elmegyek innen.Az új osztálytársaimat meg nem ismerem,még névről se,beiratkozásnál nem leszek ott :(

2010. jún. 11. 09:44
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Menj el strandra!Ott biztosan leszenek olyanok akik egyedül jöttek az ismerkedés reményében.Menj oda egy olyan lányhoz(esetleg fiúhoz)aki szimpatikus neked.Beszélgess vele!Légy te a kezdeményező!Ha nyitott akkkor szívesen el fog veled beszélgetni,ha meg nem akkor se keseredj el.Össze jön majd máskor mással.De azért ne nyomulósan csináld!Sok sikert!


15/L

2010. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne,hol lehet ismerkedni.(bocsi,de segíteni nem tudok)!


13/L.

2010. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne:D

Én is 12 éves lány vagyok:P

2010. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék barátokat szerezni nyáron de én pl.:táborokba megyek meg a várokban lesznek programok koncertek.

De sajnos az a baj hogy én tuti nem tudok megszolitani valakit meg egyedül nem megyek ilyen helyekre szoval barátnőmmel együtt megyünk

13/l

2010. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De nem merek odamenni senkihez!És ha sétálok mondjuk a városban,akkor se látok senki olyat,aki egyedül van,és nem rohan senkihez.Ezért gondoltam a strandra/vízpartra,hátha megjön a bátorságom :)
2010. jún. 11. 17:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Milyen sokan vagytok, akik ismerkedni szeretnétek. Miért nem ismerkedtek meg egymással? Irjatok egymásnak privi üzenetet. Pl merre felé laktok? Hátha van, aki a közeletekben van.

Én pl 4 emberrel is megismerkedtem itt, a gyakorikérdések.hu-n. Ebből egy személy két utcával lakik melletünk.

2010. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!