Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lányt meddig engedjek el?

15 éves lányt meddig engedjek el?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam 21:30-ig mehet, mert akkor pont haza ér sötétedésre, de ő egy órával később szeretne csak hazajönni. Szerintetek mikorra kéne hazajönnie 15 évesen?
2010. jún. 11. 00:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
42%
15 évesen ?:O:O hát nagyon max. az a 21 : 30 , de persze függ attól is hogy hova megy barátnőhöz filmezni akkor kicsit tovább, de ha éjszakába városba csavarogni akkor örüljön csak annak a 21:30as időpontnak.
2010. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
87%
Hát ez tényleg attól függ, hogy hová.
2010. jún. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

attól függ, hova, hol laktok, hogy megy haza. Engem 15 évesen elengedtek időnként zp-be, ahol 10-ig tartott a koncert, akkor egyből indulnom kellett haza, de mindig a barátnőmmel voltam, aki egy megállóval hamarabb szállt le a buszról, mint én, és amikor én leszálltam, akkor apa már ott várt, hogy ne menjek egyedül.

18/L

2010. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A barátjával szokott lenni a városban. Mi kertvárosban lakunk, busszal szokott hazajönni, de én féltem..
2010. jún. 11. 00:31
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Félteni nem kell, max magától. De a tiltásnak, korlátoznak ebben a korban már semmi értelme. Minden azon múlik, hog ymilyen erkölcsi normákat kapott otthon. Ha jó lány, akkor rendben lesz :)
2010. jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Az utolsó busszal jöjjön haza este, szerintem nem érheti baj.

Én a szórakozóhelyeken találkozom 14 évesekkel, akik hajnalig mulatnak.

utolsó busz általában mindenhol fél 11, ez korrekt ajánlat

2010. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Engem ennyi idősen hétvégén utolsó buszig engedtek (az pénteken 11-kor volt, szombaton fél 11-kor), hétköznap 10-ig. Mondjuk párszor koncertre is mehettem, akkor éjszakai busz, az negyed háromkor volt.
2010. jún. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hogy milyen nap. Ha hétköznap akkor szerintem olyan 11, 7végén meg ahogy neki jól esik. Sztem semmi rossz dolog nem fog vele történni, ha a barátjával van. Az előttem szólónk igaza van, minden attól függ, milyen erkölcsi normát hoz magával. Én 15éves koromban volt, hogy hajnali 4 körül értem haza, és semmit nem csináltam. Nem ittam, nem drogoztam, nem pasiztam, csak a barátnőimmel hülyültünk. Sztem nem lesz semmi baj, annál rosszabb minél inkább tiltod:) Sok sikert 20/L
2010. jún. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
39%
Abban egytértek az elsö válaszadóval, hogy ha a barátnökhöz megy filmezni akkor akár tovább is, söt szerintem akár ott is aludhat. De én ha gyerkem lenne, nem engedném sehova
2010. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Csodálkozva néztem a válaszokat.

azért 15 ! évesról van szó az utolsó busz az tényleg még megengedhető,hogyha megbízható a barátja .Ne szabad megfeletkezni arról , hogy nem csak rajta múlik a baj. Sok ember ekkortájt már részeg , sötét van , több a piti tolvaj jobban mernek az ilyenek megtámadni egy fiatalabbat ráadásul lányt. Unokatestvéremmel történt , hogy ment haza utolsó busszal ,( kb 15 -6 éves korában ) megtámadta egy férfi kést rántott elő ki tudja mi lett volna ha nem jönnek ki a házakból a sikítozásra.Persze ez bármikor , bárkivel megtörténhet.Ezérrrt javaslom , h enjetek ki érte a buszmegéllóhoz.

2010. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!