Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen feladatok szoktak...

Milyen feladatok szoktak lenni gólyaavatón 9. -eseknek?

Figyelt kérdés
Már nagyon kíváncsi vagyok. Nagyon ciki lesz ? :D
2010. jún. 13. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ciki lesz, direkt az a cél, hogy a többiek jót röhögjenek rajtatok, meg ti is egymáson :D

Nálunk volt olyan, hogy lángost felfűztek zsinórra, kifeszítették, és hátul összekötött kézzel, csak a szánkat használva le kellett enni. Meg lekváros kenyeret is kellett enni, úgy, hogy aki evett, annak be volt kötve a szeme, a másik meg etette (nekem majdnem leharapták az ujjam XD). Aztán kellett almát hámozni, ott az volt a cél, hogy minél hosszabb csík legyen a héjdarabokból. Meg kellett karaokézni, mindenkinek ki kellett húzni egy kosárból egy cetlit, arra volt felírva egy szám címe, abból kellett egy részletet zenére elénekelni akkor is, ha nem ismerted a számot (én pont olyat húztam, amit nem ismertem :D). Volt még egy pár marhaság, de így hirtelen ennyi jut eszembe. Poén egyébként az egész :)

2010. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
Nálunk minden osztálynak más-más korszak szerint be kellett öltözni, pár embernek fel kellett vonulni, szerenádot és verseket kellett írni, táncot kellett előadni, és futás közben esküt kellett tenni. Az egy személyes próbák olyasmik voltak, h pl bekenték az emberek fejét mézzel és csak szájjal ki kellett szedni a pattogatott kukoricák közül a gumicukrokat. Volt amikor táncolni kellett, a "királynak" és "királynőnek" egyszerre kellett lenyalni a fóliára felkent lekvárt. Volt csukott szemmel joghurt etetés meg ilyesmik. Én nagyon paráztam, de végül nekem csak az egész osztályos feladatokban kellett részt vennem. Kibírható, sok sikert. : )
2010. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
volt olyan h pelenkába raktak nutellát azt kellett nyalni xD meg lufit kellett borotválni, boltba elmenni tamponért ( ÁFA-s számlával igazolni) és azon vmi haszn utasítást és választani kellett 1 nyelvet azok kellett felolvasni ( angol német kizárva) akk volt olyan h a csapatoknál kijelöltek 1 mert és a többieknek minél több ruhát kellet ráadniuk :D őrajta gyűltek a ruhák rajtunk meg fogytak :D ja és elfelejtettem h a fiúk szoknyába akinek volt toőpja vhonnan annak aztis felkellett venni-e( ez senkinek nemvolt :D ) és a lábunkra tescós szatyrot kötöttünk arcunkra meg rússzal festették rá h 9/A gólya ( 1 gyerek azt kamuzta h nembírja a bőre a rúzst és mindenfajta kenőcsöket) :D:D naggyából ennyire emléxek bocs h olyanokat is írtam ami nem tartozik ide
2010. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
lemaradt... 17/f
2010. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
előző vok... én 1ben sem vettem részt hála xD sosem választottak ki jeee :D ja és olyan is volt h fogpiszkálóra raktak hagymát banánkarikát mustár meg méz meg mittomén és abból mindenkinek kellett enni 1et ( 1 birka gyereknek meg ízlett is -.- XD )
2010. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát ezek "aránylag" elviselhetők :D.

Egyébként én tényleg allergiás vagyok a rúzsra :D

2010. jún. 13. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Az iskola színvonalától függ. Van olyan iskola ahol csak jópofa vicces dolgokat csináltatnak, de van ahol a legmegalázóbb baromságokat...
2010. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk feltesznek valami eléggé lehetetlen kérdést, és ha tudod netán a választ, akkor karikát/szivet/pipát rajzolnak rád alkoholos filccel, de ha nem, akkor x/szomorú fej marad... Fekvőtámaszokat nyomathatnak. Meg hát vetélkedőkön van ugye, hogy tojást kell vinni kanálon, meg lufi borotválás...

Csak az boldogít, hogy ősszel ezeket már én is csinálhatom a kis csicskákkal. : ]

15/L

2010. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

nekünk amik voltak:

-bekellett öltöznünk ősembereknek

-srác+csaj feladat: a srác csípőjére kötöttek madzaggal egy almát és a csajnak térdelve kellett róla leenni hát khmm... xD

-egy embert minél jobban be kellett öltöztetni

-srácoknak hastáncolniuk kellett

-kitekert wc papír csíkra tettek sütiket, már nem emlékszem pontosan mivolt, de nagyon ragadtak és szájjal kellett őket leenni, csak a gond az volt, hogy a sütivel jött a wc papír is.. >_<"

-aztán volt karaoke

-egy ember kapott egy tojást, el kellett vele futni, becsöngetni egy házba és rántottaként kellett visszahoznia

-be kellett filccel rajzolni egy csajnak egy srác felsőtestére a belső szerveit :D


amiket még hallottam:

-pelenkából nutellanyalás

-pozitív terhességi tesztet szerezni X"D

satöbbi :D

de nem olyan gáz, ilyenkor az osztály eléggé összeszokott fogni ^^

2010. jún. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ciki volt, főleg hogy mi az aulában egy picike részen voltunk, és ott kellett táncolni, meg ilyenek. de vicces volt és élvezni kell mert ennek ez a lényege, mégha nagyon cikinek is találod... :) amúgy voltak hülye feladatok, vmi lekváros mustáros kenyeret kellett enni...
2010. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!