Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan pörgethetném fel újra...

Hogyan pörgethetném fel újra beszélgetéseket? Miért nem vesz Ennyire komolyan?

Figyelt kérdés
Tehát az a szitu, hogy volt itt egy régebbi kérdésem miszerint egy 19 éves srácnak azt mondtam, hogy én egy 17 éves srác vagyok. Sajnos - nem sajnos - elmondtam neki az igazat a koromról. Hál' istennek nem hagyott ott, de azóta olyan mintha nem venne komolyan. Gyakran nem reagál a mondataimra/kérdéseimre. Hogyan változtathatnám vissza ezt? Hogy újra tök jókat tudjunk beszélgetni?
2010. jún. 14. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért, hány éves vagy? Mindketten fiúk vagytok? Milyen kapcsolatot szeretnél tőle? Én nem nagyon értem a kérdést, próbáld meg valahogy másképp megfogalmazni!
2010. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat, kicsit kósza lett. Szóval úgy érzem nem veszi komolyan azt amit mondok. Én 14 éves vagyok.
2010. jún. 14. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
És 17-et mondtál? Csak beszélgetni akarsz vele, vagy más vonzalom is kialakult? Mert ha igen, akkor jogos, hogy nem áll veled szóba, hiszen még kiskorú vagy. Ha viszont csak jókat dumáltatok, akkor nem értem... lehet, hogy elvesztette a bizalmat irántad, mert nem voltál őszinte hozzá.
2010. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen példaképként kezelem őt. Nem vagyok szerelmes belé. De mivel nyerhetném vissza a bizalmát?
2010. jún. 14. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ne hazudj neki többet. És ez a "nem vagyok szerelmes belé" nekem nem hangzott túl őszintének... (bocs)! Lehet, hogy ő teljesen más beállítottságú, mint te, és érzi rajtad, hogy talán többet akarsz a beszélgetéseknél. Lehet, hogy baromi nagyot tévedek, de én így érzem a kommentjeidből. Ha így van, akkor pedig ezt is el kell mondanod neki, és helyre kell tenni ezt a kérdést. Lehet, hogy van egy határ, amit ő nem akar átlépni... nem?
2010. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaza lehet az utolsónak. Persze hogy nem akar töled semmit mert te rányomulsz. Probálj meg barátian rátekinteni. Hidd el ezt ő is sokkal jobban fogja fogadni. Mert lehet hogy ő ugy tekint rád hogy te nyomulsz.

Bocsi ha tévedek

13Ł

2010. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tényleg nem vagyok belé szerelmes. De én ugyanarról beszélgetnék vele mint ezelőtt, az már miért nyomulás?
2010. jún. 15. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondtam hogy bocsi ha tévedek.

Akkor tévedtem.

Akkor már nem bizik benned ha hazudtál neki.

Örüj hogy szóba áll veled

2010. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!