Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol kereshetnék munkát?

Hol kereshetnék munkát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Én egy 13 éves lány vagyok. Nagyon szeretnék egy medencét,2 napja láttam az újságba hogy 4 méteres és magasságra 90cm.

Eddig oké,de nem szeretném anyuékat avval terhelni hogy, 10 000 ft medencét kérek +a nyaralás.

Ezért arra gondoltam hogy kapok havonta 3 000 ft,most van 4 000 ft-m, de ez nem elég. Hol kereshetnék diák munkát??

Ilyenre gondolok pl:takaritás,kutyasétáltatás,öregekneksegiteni?

Vagy még ezer más ötlet.

Lehet rá esély?

Köszönöm a válaszokat


2010. jún. 15. 17:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze ne olyanra gondoljatok amihez elkell úlni 16 évesnek. Hanem olyanra hogy ebéd el hordás az öregeknek, meg stb. bocsi a hibákért mert az van egy pár
2010. jún. 15. 17:50
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon fiatal vagy még hozzá, de tiszteletre méltó, hogy magadnak szeretnéd megveeni és nem a szüleidet teerhelni vele :)

Esetleg szomszédokat kérdezd meg, vagy ha nem vagytok rossz anyagi helyzetben, akkor mondd el anyukádnak, hogy mit szeretnél és lehet, hogy egy kis otthoni segítségért cserébe meg is kaphatod :)

2010. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondtam neki de nem fogadnám el mert ők már igy is 3 ezret adnak 1 hónapban más barátnőmnek nem is adnak semmi pénzt.

A szomszédok azok mitőlünk kérnek szinte anyagitámogatást. Pénzt meg ilyeneket. De nagyon sok örög nénike bácsika van felénk.

2010. jún. 15. 17:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Remélem még kapok választ
2010. jún. 15. 17:59
 5/7 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat
2010. jún. 15. 20:41
 6/7 A kérdező kommentje:

Várom a további válaszoat mert még nincs megoldás.

:(

2010. jún. 18. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van tesod ,huzd le xD. mond neki ,h pl egy 1000ér lemosod az ablakait,vagy kitakaritasz nála... ha nincs akkor eggyezzetek meg szüleiddel,h lemosod autótokat ,vagy az ablakokat ,esetleg garázstakaritás (de asz már több ;) xd ) .am a diákmunka vhol 14töl lehet,és hallottam olyat ,h egy csávesz 11 éves korátol cimerezett,elég nehéz munka és már vége ,de jövöre megprobálhatod :D
2010. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!