Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire normális az, hogy...

Mennyire normális az, hogy betöltöm a 18-t és akkor is otthon kell lennem este 8ra max. Fél9re és sehova nem mehetek bulizni, nem aludhatok barátnőmmel akivel melleseleg kér éve vagyok együtt. Szerintetek? 17/F

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát szerintem kicsit gáz már ennyi idősen probálj beszélni a szüleiddel mert ez szerintem nem normális,hogy 18 évesen fél9re kell haza menned és most 14 éves vagyok és most is kin lehetek 10-11 ig max.Ha meg tovább akarnék kilógnék de eddig még nem fordult elő sokszor.
2010. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Szia!


Engem is nagyon féltenek/féltettek a szüleim de nálunk 15 éves koromban voltak ezek az elvárásaink. Mondjuk én sosem voltam bulizós.


Kicsit furcsa nálatok a dolog, főleg, hogy fiú vagy. Esetleg csináltál valami olyasmit amiért meg van rá az okuk? Becsaptad már őket korábban? Később jöttél haza mint ígérted? Ismerik a barátnődet?


L/18

2010. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Szia!


Hát szerintem lazábban is felfoghatnák a szüleid, főleg, hogy fiú vagy.Én 18 évesen költöztem össze a barátommal igaz akkor már 4 éve együtt voltunk. Rá 2 évre összeházasodtunk és most van egy 11 hós kisfiam. Beszélj velük.

22/L

2010. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
46%
nem, szerintem nem normális. mondom ezt 31 évesen. nem vagyok híve a korai tinikori szexnek, de azért te már tudsz vigyázni a barátnődre az ágyban és talán a bulikban is. hogy érzed, rászolgáltál, hogy a szüleid nem bíznak benned, vagy egyszerűen csak vaskalaposak? ha nem bíznak benned, elmész jó messze tőlük majd továbbtanulni, aztán megpróbálod bepótolni, ami kimaradt, hát az nem fog jót tenni az egészségednek...
2010. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem meg nem gáz! Örülj, hogy figyelnek rád a szüleid, fontos vagy nekik, és nem az utca nevel fel, mint az előttem szólót.

Azt is megértem, hogy nem engedik az együtt alvást. Képzeld csak bele magad az ő helyzetükbe. Te hogy ör

2010. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

22:33

ülnél, ha a gyereked 17 évesen bejelentené, hogy nagypapa leszel?

Én tisztában vagyok ahhoz, hogy ehhez nem kell együtt aludni, de így legalább ők nem bólintanak rá az egészre.

Az előttem szóló, pedig az első akart lenni, csak közben sokan válaszoltak már.

2010. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ennyi idősen már akit nem burokban neveltek, az tud magára vigyázni. Sosem fogom megérteni az ilyen szülőket, miért akarnak egy életképtelen felnőttet nevelni? Pedig én is szülő vagyok.
2010. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmi rosszat. Nem iszok, nem dohányzok, a suliban sincs semmi gond. És nem is igazán bulizni akarok hanem egy kicsit sétálni a barátnőmmel este a fötéren vagy hasonló, bulikba úgy igazán nem is vágyok. Barátnőmet már több mint 1 éve ismerik és családtagként tekintenek rá. szeretik nincs vele semmi gond. most leszünk 2 évesek és ott szeretnék aludni azért bosszant ez az egész. És a szüleim tudják, hogy nemi életet élünk teljes mértékben tisztába vannak vele. ezek ismeretében mi a véleményetek?
2010. jún. 15. 22:55
 9/15 A kérdező kommentje:
Jah és mindig pontosan hazaérek sőt direkt hamrabb hogy hátha legközelebb...
2010. jún. 15. 23:24
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Akkor mindenféleképpen beszélj velük! Már majdnem felnőtt vagy, ezt nekik is lassan meg kell érteniük.
2010. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!