Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Senkinek sem mondok el semmit,...

Senkinek sem mondok el semmit, mert mindig baj lett belőle. Jól érzem magam így, szerintem helyesen teszem, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

14/l


Azt, hogy baj lett belőle, ordítozós veszekedésekre kell érteni, nem komolyabbra.


2010. jún. 21. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem probálj megnyilni semmi baj nem lesz.Te is lény eréjes
2010. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyitott voltam, elhiheted, csak hogy egy példát említsek, meséltem a barátaimról. Megkaptam, hogy mind ribancok, mert nem kitűnő tanulók és a szüleik középfokú végzettségűek.
2010. jún. 21. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden szülő ilyen csak más gyereke a mérvadó a sajátja meg legyen mintagyerek éltanuló pedáns ..... megéltem fiatalkoromban csak én nem voltam jó.

Evvan.

2010. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Nem, nem minden szülő ilyen. Én például nem várok többet a lányomtól, mint amennyit tud. Így szeretem, az enyém. Vannak néha "kamasz-gondjaink", de ez legyen a legnagyobb bajunk.

Kedves Kérdező! Ha nem mondod el mi a gondod, honnan tudhatná bárki is? Hogyan lehetne így segíteni? Szerintem próbálj megnyilni, állj ki az igazadért, védd meg magad! Persze észérvekkel és nem durván, agresszívan.

2010. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Éppen erről kértem ki a véleményeteket, hogy nekem nincsen gondom, amit meg kellene oldni, mert megtartom magamnak a dolgaimat.
2010. jún. 21. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Saját véleményt írok le!!

Én úgy tartom,hogy emberek vagyunk, így mindenkinek kell lenni egy olyan barátjának akivel bármit megbeszél, hisz egyszerűen annyi stressz keletkezik benned, muszáj kibeszélni.

Másrészt, saját példával szolgálok. Egy barátnőm, magába zárt minden baját és meghülyült. Engem megismert, mert előtte nem nagyon ismertük egymást, és nekem szépen ahogy kezdett kialakulni a barátságunk elmondott mindent. És most már egy életerős kis csaj! Legyen az 5 éves, vagy 45 mindenkinek kell lenni valaki, akiben megbízik!

Úgy hogy a tanácsom az lenne, hogy mindenképp találj IGAZI barátra! Remélem ismered ezt a mondást: "Az érdekbarátok olyanok mint az árnyékunk, a napsütésben szorosan velünk tartanak, de ha jön egy felhő, egyből elhagynak minket."

Sok szerencsét, és barátkozást!

13/L

2010. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rokon lélek vagy.


Én már húszéves vagyok, de már 14 évesen rájöttem, hogy ez a legjobb megoldás. Azóta néha próbára tettem másféle hozzállásokat is, de az igazság az, hogy mindig azt tapasztaltam, hogy ha szétkürtölsz valamit, az semmit nem használ, de ártani árthat. Egyvalamitől óvakodjál az életben, és az a magyarázkodás.


Jól teszed, hogy nem mondasz el semmit, nem tartozik másokra, valószínűleg félreértenék és ráadásul (én ezt szoktam mondani) minek rángassam bele őket is.

Ha elég rátermett vagy, remekül megoldasz majd mindent egymagad.

2010. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 20. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!