Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 éves fiatoknak ki...

12-13 éves fiatoknak ki szokott választani zoknit és alsónadrágot amikor mentek vásárolni?

Figyelt kérdés
Elmegy veletek kiválasztani melyik tetszik neki vagy ti választjátok ki ami nektek tetszik? Simát vagy mintásat vesztek? Amikor hazaértek fel szokta probálni megnézni hogy áll rajta?

2018. nov. 5. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Mi ez a perverz kérdés egy 12 éves kamaszfiú alsójának a mintájáról?!
2018. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Adok neki pénzt, elmegy és megveszi, a visszajárót megtartja.
2018. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk lány vagyok, de én már 5-6 évesen is kiválaszthattam, hogy milyen zoknit, bugyit szeretnék. Csak a méretre figyelt anyum.

16/L

2018. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Sajnos nálunk egészen más a helyzet. Nagyon ritka hogy eljön bármilyen ruhát vásárolni a gyerköc. 90%ban én választok neki és eddig elégedett volt vele. Viszont mikor hazaérek és megkapja mindig nagyon örül neki és általában fel is próbálja magára akár milyen ruhadarab, még ha csak egy zokni is. Sokszor le sem veszi utánna. Ugy vettem észre akár alsónadrágba akár zokniba a mintásakat jobban kedveli. Viszont a ruhák kiválasztása nála még nem az elsödleges szempont! Inkább csak a viselése.

2018. nov. 7. 08:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ideje lenne rávenni, hogy sajátmagának válaszon ruhát, ez az önállóság része, ha nem segítesz neki levállni, könnyen beleragadhat az önállótlan gyerek szerepbe.
2018. nov. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen korú fiamat egyáltalán nem érdekli az öltözködés (akkor szól, ha valami kényelmetlen), így mindent én veszek neki. Nem értek egyet az 5. válaszolóval, ez nem önállósági kérdés, csupán személyiségbeli.

A környezetünkben lévő legtöbb gyereknek szintén a szülei veszik a ruhákat, két olyan srácot ismerek, akik „nem engedik” egyedül vásárolni a szülőket, mert határozott elképzelésük van arról, mit szeretnének viselni – ezek a gyerekek azok, akik szeretik követni a mainstreamet, akik számára nagyon fontos a többiek véleménye.

Egyik hozzáállással sincs semmi gond, bár én örülök, hogy (még) nem érdekli a gyereket az ilyesmi. :)

2018. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel utal vasarolni ezert en veszem, izleset ismerem.
2018. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bármi színű vagy mintájú fecske.

Elmegyek a boltba, tudom a méretet, megveszem, kimosom és kész. Nem kell belőle nagy ügyet csinálni. Pólót nadrágot vesz magának, az az, ami látszik és divat. De egy alsó? Amilyen fecske van a polcon legelöl, az tökéletes.

Ő 16 éves

2019. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!