Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Biztonságban tudhatom így a...

Biztonságban tudhatom így a gyermekem, vagy kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Egy társasházban lakunk, elég csendes, nyugodt környék. Ez pár hétig volt csak így, a szemközti lakásba beköltözött egy csürhe. 20-on éves fiatalok, és szörnyű ami van. Állandóan megy a hangoskodás, van hogy éjjel is, hétköznapokon. Párszor atcsengettem hozzájuk, bocsánatot kértek, aztán egy darabig csend volt, majd megint kezdték előről. Többi lakó vagy alattuk, vagy felettük lakik, őket nem zavarja csak mi halljuk, látjuk ami van. Van köztük egy főkolompos, elég ijesztő egy srác. Tetovált, magas, szerintem párszor már látogatta a börtönt is. Egyik nap jöttem haza munkából és kint a társasház előtt beszélgetett ezzel a sráccal a 17 éves lányom. Bementünk a lakásba, meg is tiltottam neki hogy ezzel az alakkal találkozgasson de megvédte azzl hogy jófej, majd jól összeveszett velem. Nem értek vele szót és természetesen nem vagyok olyan szülő aki beleszól abba, hogy kivel barátkozzon a gyereke de aggaszt ez a helyzet. A hazmesternek is szóltam, de nem tud mit tenni mert rajtunk kívül senkit nem zavar. Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Aggódjak hogy belerángatja valamibe a gyerekemet?
2018. nov. 14. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Tetovált, magas, szerintem párszor már látogatta a börtönt is.


Szerintem meg épp a pszhológusi és a villamosmérnöki doktoriját írja.

2018. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem itt VELED van valami komoly gond!
2018. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
A bátyjám tetovált is, magas is, sőt fiatalkorában ivott is meg füvet szívott, azóta egyetemet végzett intézetvezető.
2018. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Máskor, máshol is összeakadhat bármilyen alakkal a lányod, amikor te nem látod. Ha akar, tud is hülyeséget csinálni, bízz bennne, hogy jól nevelted. Ha belekötsz, kivel beszélget, csak a bizalmát veszíted el.

A tetovált magas megjelenésű pedig lehet, hogy tényleg jó fej. Főleg, ha átkopogsz és elnézést kér.

De ha olyan nagyon hangosak, éjjel hétköznapokon, hogyhogy nem zavar mást? Felfelé kimondottan jól terjed a hang.

2018. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egy idős néni lakik felettünk szegény nagyot hall már, nem biztos hogy hallja. Ő a legfelső felette már nincs senki. De arra ő is panaszkodott hogy a közös udvar folyton tele van cigicsikkekkel, meg rendszerint a kuka mellé vannak szórva a szemeteszsákok. A be költözésük előtt semmi probléma nem volt
2018. nov. 14. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki tetovált, abból miért valószínűsíted, hogy látogatta már a börtönt?


Nézd, a tény az, hogy (a házmester szerint) rajtatok, vagy inkább rajtad kívül senkit nem zavarnak. Csak szólok, hogy általában a fölötte, de különösen az alatta lakó jobban hallja a hangokat, mint a vele egy szinten lakó, pláne, ha szemben van és nincs közös fal.

Így tehát kénytelen vagyok azt gondolni, hogy te vagy összeférhetetlen, de nagyon.


Az meg egyenesen minősíthetetlen, hogy meg akarod szabni, hogy kivel beszélgethet a 17 éves lányod. Ezzel a hozzáállással egyvalamit érsz el: menekülni fog tőled, mihelyt lesz rá lehetősége. Esetleg pont egy ilyen fickó karjaiba. :DDDD

2018. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért aggódj, mert a gyerekeddel pocsék a kapcsolatod. Akkor lenne biztonságban, ha beszélgetsz vele, hogy mi tetszik neki a fiúban, miért jó fej szerinte, milyen fiúk tetszenek neki, milyen párt szeretne maga mellé. Nagyon remélem, hogy olyat nem is kell mondani, hogy a szexuális felvilágosítás is őt védi, 17 évesen ezen már túl kell lenni évek óta.

A fiúkkal válts pár szót. Lehet, hogy semmi okod fújni rájuk.

A tetoválás ma már nem azt jelenti, hogy börtönviselt vagy aluliskolazptt, vagy ilyenek. 10 fiatalból 7-8 csináltat tetkót.

Az pedig elég gyanús, hogy senkit se zavarnak, csak téged. Laktam panelban, pontosan tudom, hogy terjed a hang.

2018. nov. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem voltál 17 éves? Mit tettél volna, ha ennyi idősen anyád eltilt valakitől, akit ő nem is ismer, neked viszont szimpatikus? Persze, hogy annál inkább keresnéd a társaságát, titokban. Mindegy melyikőtöknek van igaza, ha ilyet mondasz, azzal csak rontod a helyzetet.
2018. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fúú, de előítéletes, primitív ember vagy. Azért mert tetovált börtönviselt? Hallottál te pl. a tetovált állatmentőkről? Inkább veled van a probléma, nem a lányoddal, vagy a sráccal.
2018. nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Na... kepzeld a ferjemnek tobb tetovalasa is van, megsem volt soha bortonben, tisztessegesen kemenyen dolgozik es nagyon joszivu rendes ember. Honnan tudod, hogy a szomszedod nem az?? A lanyod beszelgetett vele, lehet neked is ezt kellene tenned, mielott azert eltiltod tole mert neked nem tetszik meg tetovalt meg magas es biztos bortonben is volt...
2018. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!