Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek 16 éves fiatoknak,...

Engednétek 16 éves fiatoknak, hogy a sport és a videózás miatt abbahagyja az iskolát?

Figyelt kérdés
Egy hete megy ez az őrület itthon, inkább videózik edz mint, hogy tanuljon vagy iskolába menjen. Senki sem támogatja ezt az ötletet itthon
2018. nov. 17. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem engedném.
2018. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
magántanulósdi?
2018. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, legyen egy érettségije vagy szakmája , én most érettségiztem 20 évesen, ha én aki egy buta tökfej, nekem sikerült akkor még egy betanított majomnak is sikerül.
2018. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

Amúgy mi ez a "videózik"? Videót néz naphosszat és ezt akarja főfoglalkozásként csinálni? :DDDD


A sportolás kapcsán a következőt jegyezném meg: Egyetlen olimpikonunkról sem hallottam, hogy a sport miatt félbehagyta volna a középiskolát. Szóval még ilyen magas szintű sportolás esetén is tudják párhuzamosan végezni. Úgyhogy megmondanám a fiamnak, hogy pofa alapállásba, hétfőtől minden munkanap reggel én kísérem be az iskola épületébe.

2018. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Attól függ. Ha már évek óta ez a hobbija, és egyébként talpraesett gyerekről van szó, felvázolja nekem az épkézláb ötéves tervét, akkor igen. A talpraesettség azért számít, mert ha mégse jön be a terv, akkor bízhatnék benne, hogy összeszedi magát és mégis szerez érettségit felnőttként. Ilyen esetben ez a kis kitérő még akár a hasznára is lehet összességében.


Egy egyhetes fellángolás viszont még nem lenne elég alap erre. Normális esetben van annyi szabadideje egy 16 évesnek a tanulás _mellett_, hogy valamilyen hobbit elmélyülten űzhessen.

2018. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Engedném.
2018. nov. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Vagyis hogy 8 általánossal élje le az életét, remélve, hogy munka nélkül is lehet pénzt keresni? 😂😂😂

Egy pici kérdés: mennyit keres MOST a videózással? Fedezi a youtuber életmódot (internet, áram, és a saját ellátása) és az edzést? Ugye, hogy nem.

2018. nov. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És gondolom akkor el is akar költözni és eltartani önmagàt ugye?
2018. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze, simán. Azzal a lendülettel meg is szüntetném az internet előfizetést, lemondanám a sport tagságát, ha fizetős és beszüntetnék minden extrát, amit addig kapott. Amúgy elmebeteg a gyermek?
2018. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%
Mi a youtube csatornája neve?
2018. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!