Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 évesen babázik valaki az baj?

16 évesen babázik valaki az baj?

Figyelt kérdés
Ha a 16 éves lányom még Barbi babázik az baj?
2019. ápr. 3. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Én 14 voltam, még játszottam. A mai kölkök azt se tudják hogy képzeljenek el egy adott szituációt a játékaikkal. Talán nem gond ha minél tovább gyerek marad. Amúgy érdeklik a tipikus kamasz dolgok?
2019. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nincs vele baj, bár nem is vagyok szülő. 15-16 évesen még sokszor én is elvoltam magamban, apróságokkal is eltudtam magamat foglalni. Szerintem ez még közelebb áll a természetességhez, mint ha már partiba vágták volna a fiúk 16 évesen.

Ha normálisan tud beszélni, nem túlzottan félénk vagy valami, akkor minden oké. Ha van még valami más is akkor lehet elvinném egy pszichológushoz, mert akkor lehet van valami, ha babázik és senkihez se szól egy szót se, csak ha muszáj.

2019. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első ...Igeen érdeklik nagyon is. Tipikus kamasz szerelem, fiúk...
2019. ápr. 3. 17:57
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Hát, elég fura.
2019. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha máshogy babázna, az lenne baj. Sajnos ilyenből is van elég, tele velük a szülészet.
2019. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Lelehet pontozni nyugodtan, de egy 10.es vagy 11.es lány az hogy barbie babázik hát hű nem is tudom mit mondjak. Szerintem nagy baj van ott a fejben szépen szólva.
2019. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

nugi le ispontozunk ám rendesen.

semmi baj nincs vele , mindenkinek kell valami hobbi

2019. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

De hogy babázik amúgy? Kiskutyákat mentenek meg a barbiek, emiatt pedig futniuk kell a falon a lánnyal a hátuk mögött és közben mindenféle hülyeségről trécselnek? Vagy öltözteti őket, frizurákat csinál nekik, ruhát varr rájuk?


Mert nem mindegy...

2019. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Én is babáztam kamaszként, simán lenyúltam a húgom barbijait, hogy ruhát varrjak nekik. :) Egyszer jól el is rontottam, mert azt hittem az egyik babára, hogy ők fonták be a haját félig, hát kibontottam, hogy ne legyen kócos... kiderült, hogy gyárilag volt a fonott tincs... nyilván borzasztóan nézett ki utána. :D


Szóval kreatív kamasz voltam, a babaruha varrás menő. :)

2019. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

37 vagyok és élek-halok a régi mini polly pocketért :o az baj?


Ha mindemellett csinál olyan dolgokat is, amit a korosztálya, miért lenne baj, ha otthon előkerülnek a babák?

2019. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!