Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A testvérem nem vesz fel...

.fruzsi kérdése:

A testvérem nem vesz fel nadrágot. Miért?

Figyelt kérdés
A 10 éves húgom nem akar nadrágot venni. Ezzel semmi baj nem lenne, ha nyári idő volna, viszont itt elég hideg van. Én imádok szoknyát felvenni, viszont most még naciban is fázom. Hogy tudnám rávenni a testvérem, hogy ne egy szál bugyiban rohangáljon? Csak mert még az udvaron is abban van. Iskolába persze felveszi a nadrágot, de amint hazaér ledobja.

2019. szept. 22. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne fázzatok már 20 fokban! Papírból vagytok?
2019. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, én nagyon fázós vagyok, de nem értem, miért nem vesz fel nadrágot, vagy szoknyát.
2019. szept. 22. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szüleitek ilyenkor hol vannak?

Őket nem zavarja?

Nekik kéne nevelniük, nem neked. Az jó, ha aggódsz az egészségéért, de az aggályaidat inkább a szüleidnek mondd el.

2019. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Édesanyám is felfigyelt rá, nem tud mit csinálni, csak annyit mond, hogy legalább papucsot vegyen, ne fázzon fel, viszont a nadrágot ő sem érti, miért nem veszi fel. Édesapám nem is törődik vele, hagyja, hadd legyen bugyiban.
2019. szept. 22. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Harisnya vagy legings?
2019. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom zavarja, nem szereti. A ferjem zoknit nem hajlandó felvenni itthon. Akkor se, ha piszok hideg van.
2019. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Harisnya?



Mert az tetszik neki


Én is szoknyában járok

32 évesen

2019. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!