Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit éreznél ha meghallanád,...

Mit éreznél ha meghallanád, hogy a kislányod "apának" szólította a feleséged új csávóját?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban nem tudom túl tenni magam rajta, nem értem hogy történhet ilyen.
2019. szept. 27. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Elgondolkodnék, hogy mit és hol hibáztam. Ez azért nem ok nèlkül törtènik meg.
2019. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Szünetet vennék ki a munkahílyemen és napi 6-16 órát merengnék, meditálnék, gondolkodnék ezen, magamon, az életemen.
2019. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre így nem lehet válaszolni, sem megérteni téged, hiszen nyilván ennek komoly előzményei voltak. A kislányodnak apa kell, apára van szüksége és nyilván azt fogja így hívni, aki ezt a szerepet betölti most az életében. Ha te nem viselkedtél apaként, akkor kár ezen megsértődni.
2019. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű gyereklogika, aki minden este velem van, az az apukám. Nálunk annó ebből azért nem volt gond, mert pótapámnak kitaláltunk egy becenevet, és azon szólítottuk. A keresztnevén olyan személytelennek tűnt egy idő után...
2019. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem ilyen egyszerű


Nekem van bnőm aki a nevelő és a nemző apját is apunak szólítja


Ettől semmivel sem szereti jobban a nevelőapját

vagy akár kevésbé az "igazit"

2019. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat ez gyakran megesik, ha jo a kapcsolat. Nekem is sokkal inkabb apam a neveloapam. Es sokkal inkább tudok vele -beszélgetni, mint apámmal.
2019. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Én hat éves voltam mikor anyunak új párja lett, szinte azonnal apának kezdtem szólítani. Persze az én apukámnak is rosszul esett, de aztán neki is lett új párja és én őt is anyuzni/mostoha anyuzni kezdtem. Ekkor jött rá, hogy én így fogadom be őket a családba. Mert azzal, hogy a biológiai szüleimmel vannak az én szüleimmé is váltak. Ma már 19 éves vagyok mindkettejüket apának szólítom a mostoha anyukámat pedig mostoha anyuzom (nem nálunk ennek a megnevezésnek nincs negatív jelentése).

Szóval ez nem arról szól, hogy téged kevésbé szeretne, egyszerűen arról, hogy az anyukája új párját elfogadta.

2019. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És téged hogy szólít? Mióta vannak együtt?
2019. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!