Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a tv ben is...

Mi a véleményetek a tv ben is reklàmozott Baby Born babáról? Vásárolt már valaki ilyen babát?

Figyelt kérdés
Amit lehet fürdetni, eteni stb. Megéri? Tetszik a kislányoknak?

2019. okt. 24. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi h nem teljesen a kerdesre valaszolok. Kb 15 eve is letezett ez a baba es nekem ez volt anno a legnagyobb vagyam. Nem kaptam meg merr mar akkor is iszonyat draga volt. Mai napig nekem ez az a draga jatek amit soha nem kaphattam meg :) Baranombek volt nagyon klassz jatek volt
2019. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor en gyerek voltem is volt, igazi kincs volt imadtuk tesommal.

Meg van a mai napig csak rucikat csereltunk de a lanyom is szereti.

Augusztusban kapott egy ujat akciosan sikerul venni a tescoban.

Ugyan olyan elmeny talan meg jobb is


A

2019. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A reklámbeli babát nemmismerem


De a pisilős, etetős babák mindig menők voltak.

Unokatesómnak fiú is volt..

Lányom csak 1 éves múlt csak, neki beszélő/ hangadó babája van, azt is imádja.

2019. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1: ugyanez itt is! 😂 Mindig vágytam erre a babára de soha nem kaptam meg mert a szüleim közölték, hogy nem fognak ilyen creepy babákat venni hiába engedhetnék meg maguknak. A barátnőmnek volt, akinek megvolt minden játék a Furbytől a Baby Bornig, imádtunk vele játszani. Biztosan venni fogok a lányomnak ha annyi idős lesz, hogy érdekelni fogja a babázás. Szerintem imádják a kislányok!
2019. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is dettó, mint itt egy-két hozzászólónál.

Minden álmom volt egy ilyen baba. Sajnos nem engedhették meg maguknak a szüleim, hogy ennyire drága ajándékot kapjak. Nagyon tetszettek a kiegészítők hozzá, a gyönyörű ruhácskák, a babakocsik, a hordozó, minden. Itt van a szemem előtt, hogy néztek ki😁 Barátnőmnek volt, ő nem szerette annyira, amikor átmentem hozzá mindig azzal akartam játszani. Úgy éreztem nálam sokkal jobb helye lenne, jobb “anyukája” lennék, barátnőm olyan mostohán bánt vele😂😅

Ha majd a lányom szeretné, tuti megveszem neki. Ha amúgy szeret babázni, akkor ennek biztos nagyon örülne.

2019. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es! Igen, a Furby.... nekem meg az volt amit szerettem volna kapni, de nem kaphattam. Még csak 2 éves a kislányom. Lehet még korai neki ilyen baba. Néztem olcsóbbat, amit szintén lehet fürdetni. Arra jutottam, hogy mégis csak a Baby Born kéne, mert rengeteg kiegészítő van hozzá, így a későbbiekben lehetne venni hozzá ezt azt. Nem pedig minden alkalomra más fajtát. Bár nem lehet szabályozni, hogy mi fog neki tetszeni.
2019. okt. 24. 21:02
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Én nem szeretem az ilyet, sem a színek, sem az anyaga miatt, Montessori illetve Waldorf elveket szeretem, ha nem is tartozom a keményvonalasok közé. Interaktív (beszèlő, zenèlő, gombnyomásra villogó stb) játékokat utâlom, károsnak tarrom. Csak abban az esetben venném meg, ha a gyerek nagyon megkívánná.
2019. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fuu de retro hangulatba kerültem, megnéztem a 2000es reklámot! Emlékeztek? BÉBIBORN BÉBI BORN!

Szerintem amúgy ráérsz venni neki, ha kéri. Nagyobb lesz az öröm.

2019. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
De ez menő még? És mi benne a pláne? A lányomnak van egy babája, hangot ad ki, cumija van, pisilni nem tud, de ennyi az összes különbség? Amúgy nem drága szerintem, megvenném ha lenne értelme.
2019. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész... BabyBorn, Furby, Tamagochi... Sosem volt egyik sem, de mindre nagyon vágytam. :( Biztosan megvenném a kislányomnak, nem tartom káros játéknak.
2019. okt. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!