Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Interaktív (pisilős) játékbabá...

Interaktív (pisilős) játékbabát hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Volna pár kérdésem róla, mert elképzelni se tudom, hogy működhet, viszont manapság eléggé elterjedt, de még csak képen láttam, infókat meg itt se találtam.


Mit kell (lehet) beletölteni hogy pisiljen?

Átalakul benne az anyag vagy az folyik át a babán amit "megitattunk" vele?

Pelus, mint tartozék mennyit adtak hozzá?

OLyan anyagú pelus van hozzá, mint az "igazi" babáknak (tehát ilyen eldobható), vagy textil ?

Ha nem kimosható, utána lehet hozzá venni még külön hozzávaló pelust, ha a játékhoz eredetileg adottakat "elhasználta"? Ha igen, hol? Azokkal amikbe "belepisilt" mit kell csinálni?


Akinek (a gyerekének) van ilyen, meg van vele elégedve?


Köszönöm a válaszokat



2019. nov. 5. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vizet ( minden más beletapadhat stb)

Nem alakul semmi, csak egy cső, amin átfolyik

Nekem egy pelus sem volt hozzá, gondolom ez baba függő, csomag , márka stb...


Biliztettük


Rendes 1-es pelus jó


Nyílván kuka, ha tele lett.

2019. nov. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

#1 leírta rendesen.

Annyit hozzáfűznék, hogy ne vegyél pelenkát rá légyszi, nem kell ilyen indokkal is szennyezni a környezetet, van elég baj így is!

2019. nov. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesom lányának van, tőlem kapott hozza néhány mosható pelenkat. Facebook csoportokban pár száz forintért is vehető, mivel itt nem a minőség számít, egy alsóbb kategóriás is jó lehet. Mivel csak víz kerül bele, simán szárítható és nem kell minden hadznalat után mosni.


Pelenkazni tud vele, ráadásul szép színes.

2019. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Baby Born van, ha jól emlékszem egy db pelus volt hozzá, de lehet venni is hozzá. Ha pisiltettük, bilire ültettük, nem használtuk így a pelenkáját, féltem, hogy összevissza vizez mindent. Pisilés után is marad még benne víz.

Volt hozzá valami por kaja is, azt nem próbáltuk ki, mert féltem hogy belebüdösödik a babába, ami nem jön ki belőle. Bőven elég volt a biliztetés a gyereknek. Egyszer vateráztam rá való varrt pelust, anyagból van így tartós, de nem vásárolnék hozzá külön a móka kedvéért, hogy szemetet gyártsunk. Amíg volt itthon pelenka abból is befogtunk egyet, nagy volt rá, de a gyereket nem zavarta, örült, hogy igazi pelust tett rá.

2019. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!