Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért hasonlít ijesztően az...

Miért hasonlít ijesztően az apjára?

Figyelt kérdés

A kislányom most megy bölcsibe, és már kezdenek látszódni a jegyei, és hogy kire hasonlít. Külsőre teljesen az apja. Mintha, az én génjeim nem is lennének benne, hanem csak apjáé :D A testalkata, az arca, még a haszíne is. Mint az apja, csak lányba

Remélem a belső jegyei akkor az enyémek.



2020. jan. 5. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha tiszta apja, az miért baj? Belülről egyikőtök sem lesz, ő egy másik ember, más dolgok történnek vele, ezáltal alakul a személyisége a következő hosszú évek során. Attól még a te gyereked is, ha tiszta apja, és ez semmin sem változtat.


Azért hasonlít rá, mert az apja, genetikai alapokat gimiben is tanítanak, gondolom te is tudod.

2020. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Lehet buta vagyok, de nem értem a problémát.A gyereked arra az emberre hasonlít akit szeretsz, akkor mi a gond?
2020. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
En se értem ha születik egy gyerek altalaba az apjara hasonlit vagy az anyjara nem ertem a problémát
2020. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs kérdés. A kérdező feldobott egy témát, mint egy baráti beszélgetésben, mert épp ez foglalkoztatja, hogy jééé, Mariska tiszta apja, de ééééédes.... ennyi történt.
2020. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
# 3 Hát akkor elég nagy probléma lehet, ha az apa nem a kérdező férje... ;-)))
2020. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz:DDD
2020. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha az apja a férjed/élettarsad, akkor nincs gáz. Ha viszont a szerető az apa, gyorsan gondolkodj valami indokon...

Amugy a nagyfiam öcsém és a férjem keveréke, en csak kihordtam, rám abban hasonlít, hogy a szeme olyan formáju de kb ennyi.

2020. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
A külső az csak egy dolog a sok közül. A gyerek génállománya 50-50%, amit a két szülőtől kap.
2020. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Az lenne ijesztő, ha a postásra hasonlítana. Miért baj, ha belsőleg is az apjára fog hasonlítani? Nem szereted a férjedet? Nem tartod jó embernek?
2020. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Az én lányom is tiszta-apja.
2020. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!