Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítenének farsangi jelmez?

Segítenének farsangi jelmez?

Figyelt kérdés
Kislányom Elza szeretne lenni, anyukám talált 1000ft ért kiegészítőket és egy alsó szoknyát. Ehhez milyen felsőt vegyek neki? Balett dresszre gondoltam de nem találtam szoknya nélküli világoskékben. Vagy csak elég lenne egy Elzás felső? De az meg ha nem "tapadós" nem mutat jól a tüllszoknyához
2020. jan. 17. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Torna dressz, fürdőruha?
2020. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit az előző írt jók, de egy kinőtt, ezáltal tapadósabb pólót is el tudnék képzelni végszükség esetén.
2020. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

A fürdőruhára én is gondoltam de az nem néz ki hülyén?

2020. jan. 17. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szoknya adott

Nem feltétlen kell kék


Decathlonban is van ezeregy

2020. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tele van a net elzás diy tutorialokkal, nézz körül, pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

Szerintem egy hosszabb kék szoknyát is fel lehet húzni hónaljig és plusz kaphat hozzá övet, varrhatsz rá hópelyheket, vagy ragaszthatsz rá csillámport vagy díszszalagokat na meg kaphat hozzá tüllpalásot. Vagy befested a fehér tornadresszt (lábas, tinta, ecet vagy ruhafesték). Vagy turkálsz valami nyári ruhát, amit át lehet alakítani.

Vagy irány a kínai bolt, tuti árulnak készen, és lehet, hogy még olcsóbb is. Ha van idő még, rendelhetsz is.

2020. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!