Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nem szoptatok nem fog...

Ha nem szoptatok nem fog lógni a mellem?

Figyelt kérdés

Ha max par napig szoptatok vagy annyit sem.

Kicsi mellem van alapból.


2020. jan. 20. 18:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
75b es szepen allt mindig, sosem lógott
2020. jan. 20. 18:18
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem a szoptatás szedi szét, hanem a terhesség és a hormonvaltozasok.
2020. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Hát azért a szoptatás is rendesen odab...sz neki. Én nem szoptattam, a mellem semmit nem változott a terhesség alatt, ahogy sok barátnőmnek sem, egészen addig míg el nem kezdtek szoptatni, most két üres tejes zacskóhoz lehetne hasonlítani a melluket. (saját maguk mondták, de valamelyikük pl "tacskó fülhöz" hasonlította a melleit 😅)

Szóval azért elég nagy szerepet játszik ebben a szoptatás..

2020. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Genetika. Valakinek szoptatás mellett is feszes marad, valakinek meg anélkül is lóg, hogy egy percet is szoptatott volna. Ami megváltoztatja, az a terhesség alatti hormonok. Viszont a babának nagyon fontos lenne, hogyha az édesanyja tud, akkor szoptassa, azokat az immunanyagokat, amikre szüksége van, tápszerből nem lehet pótolni. A terhesség megváltoztatja a nők testét, ezt el kell fogadnia annak, aki gyermeket szeretne.
2020. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
4-es vagyok, amúgy én is 75B-ről indultam, rögtön az első harmadban váltottam C-D kosárra, pedig fogytam... Szóval, aki hajlamos rá, az nem ússza meg a változást már az első hetekben sem.
2020. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a kicsi melleim nem ereszkedtek meg pedig 2 évig szoptattam.Szerintem genetika+ szerencse kérdése.
2020. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nagyon kicsi melleim vannak. A gyerekeimet 3, 15 és 33 hónapig szoptattam, és nem lett nagyobb, sem lógósabb.
2020. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
75B volt a méretem a gyerekek előtt, terhesen és szoptatás alatt 80C, most megint 75B. 3-4 hónapig szoptattam mindkettőt, sajnos tovább nem sikerült, pedig szerettem volna. Nem lógnak most sem, kb. ugyanolyanok, mint régen, csak a mellbimbóimon látszik, hogy szoptattam.
2020. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
En szoptattam és mar visszavaltozott szep feszes lett megint
2020. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Nincs köze hozzá
2020. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!