Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves, hónapos korukig...

Hány éves, hónapos korukig kell ilyen speciális babáknak kifejlesztett termékekkel fürdetni a gyerekeket? Pl:Gabi, Nivea stb.

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, mennyire érzékeny a bőre. Az én fiamé egyáltalán nem az, ezért már egy éves korától "sima" Baba tusfürdőt használunk. Akinek azonban ekcémára, kiszáradásra, allergiára hajlamos a babája, van, hogy évekig gyógyszertári fürdetőkenőcsöt használ.
2008. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


Az én kisfiam most 21 hónapos,de én még Gabi fürdetővel kenem mert kiskorában elég száraz volt mindig a bőre,éppen a napokban beszéltük meg a férjemmel,hogy mivel már ennyi idős a picurkánk ezért még megvárjuk még ez a tubus Gabi tusfürdő kifogy (még félig van)és utána megpróbáljuk a Baba tusfürdőt a mézeset mert mi is csak ezzel fürdünk és tapasztalatunk alapján nagyon jónak tűnik,de majd meglátjuk,hogy reagál a pici fiúnk bőre!

2008. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem egy kisbabát teljesen felesleges vegyszerekkel fürdetni.Ha valaki utánna néz,mi minden van ezekben a fürdetőkben,el fog képedni.A bőrön 3 szor gyorsabban felszívódnak az anyagok,mint ha megennénk.Javaslom gyógynövény boltban kapható ház szappant,nagyon jó illatuk van.A Dem-es babe love-os fürdetőt,vagy a Müll...-es Calendulást,a drágább árfekvésüt.Ezek tiszta termékek,nincs benne rákkeltő,májkárosító ,mutációt okozó anyag.Köszi hogy elolvastatok.Em.
2008. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!