Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyósom kicsit rám ijesztett,...

Anyósom kicsit rám ijesztett, szerinte betegségre utal, hogy 2 éves kisfiunk csak autókkal játszik?

Figyelt kérdés

Tényleg a legtöbbet autókkal játszik, kint az udvaron és bent is.

Sorba rakja, nagyobb autó szállítja a kisebbeket, vagy nagy autó szállítja a kockákat.

De minden nap játszik mást is, igaz sajnos nem sokáig.. Tornyot épít, állatos kirakóval játszik, rajzol, fest,labdzázik.

De tényleg 90%-ban csak az autok

Nehez rá venni más játékra, de ha rá veszem élvezi.

Könyveket is nezegetunk, mondokazunk. De van h napokig nem hajlandó azt sem, aztán magától hozza.


Ekkora baj lenne h oda van az autókért?


Én nem éreztem eddig ezt gondnak.. De jó, hogy anyósom csak évente 2x jön..


2020. márc. 8. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
És mi lenne a betegség neve? “Túlzott autóval játszák szindróma”?
2020. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
*játszás
2020. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Jézusom... ez most tényleg komoly kérdés!??!

Szegény gyerek attól beteg hogy kedvence az autó!?

Remélem ez valami kamukérdés....

2020. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom autizmusra gyanakszik az anyósod. Az autizmusra valóban jellemző a beszűkült, ám nagyon alapos érdeklődés. Autisztikus tünetei kb.minden embernek vannak. Anyósnak mondd meg, hogy ha majd eljön az ideje, kivizsgáltatod a gyereket. Most még fiatal hozzá.
2020. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Akkor az összes kisfiú beteg, mondjuk a férfiak szerintem se normálisak, lehet, hogy, ez már 2 évesen is látszik rajtuk.
2020. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
5 eves unokahugom is szinte csak autókkal játszik, meg mindenféle -szerintem- f...ságot talal ki... 2 evesen gyurma újhagyma baratai voltak, hutoket kellett neki rajzolni es kanalakkal jatszott kb. 40 barbiet es mindenfele uj jatekot ignorálva...de hat minden kisgyereknek vannak fura dolgai és, ha belegondolunk a felnőttek sem ugyanolyanok, valaki a repülőket szereti valaki a könyveket, valaki a sminkeket, más a kepzeloeronk, a fantáziáink, stb.
2020. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Mondd anyósnak h ő a beteg!
2020. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

És ha elmentek egy játszóházba vagy játszótérre, ott mivel játszik?

Biciklizni, motorozni, homokozni, hintázni, csúzdázni szokott?


Otthon az én fiam is sokat autózik. Mondjuk van egy nővére, így ha együtt játszanak, a babaház simán átalakul parkoló házzá.

De ezen kívül szeret csepphintázni, olvasni, rajzolni, most a kedvenc az ollóval vágás.Ha


Más gyerekekkel játszik?


Nem ijesztgetni akarlak, félre ne érts. De kíváncsi lennék, máshol mivel játszik.

2020. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Drága anyósnak az elméjével van probléma nem is kevés. Az én bátyám is csak autókkal játszott illetve próbálta őket szerelni ennyi idősen. Most 27 éves és autószerelő. Mai napig rajong az autókért, de hál istennek nem beteg agyilag, se másképp. :)
2020. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
:):):):):):)
2020. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!