Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet olyan"vízipisztolyt"...

Hol lehet olyan"vízipisztolyt"kapni aminek nincs pisztoly, vagy puska alakja? Szeretnek spriccelni a gyerekeim, de nem szeretnék erre a célra sem fegyvert adni a kezükbe.

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nyáron a legtöbb játékboltban lehet ilyeneket kapni halacska meg egyéb hasonló alakban. Nem tudom, hogy felétek milyen nagyobb játékbolt van, de ilyen helyen érdemes megnézni. Meg talán a Tesco-ban is árulnak ilyesmit.
2010. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én itt a környéken(14.-16. ker határa),mindenhol fegyverrel találkoztam.A Tescóban tényleg volt,de mire észbekaptunk elfogyott,pedig jópofa volt,szivacsszerű anyagból készűlt,hosszú cső alakja volt és pumpálni lehetett belőle kifele a vizet.
2010. júl. 25. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Pá hete a BUCIMACI magazin melléklete citrom illetve narancssárga szinű vizicsikó alakú vizipisztoly volt!
2010. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptunk a Játékszigetbe,olyasmit ami a Tescoban volt.:)
2010. júl. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!