Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normalis hogy 14 hónaposan...

Anonym34 kérdése:

Normalis hogy 14 hónaposan nem mutogat?

Figyelt kérdés
A lányom tegnap lett 14 hónapos és nem mutogat.. a környezetembe a legtöbb baba mar reg mutogat dolgokra... nem tudom hogy a több nyelvűség miatt van ez🤷🏻‍♀️ Ha mondom neki hogy tapsi tapsi akkor tapsol , pápázik is meg megért könyebb dolgokat de olvastam hogy a mutogatás az egy fontos fejlödes a gyerekeknel...

2020. ápr. 6. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A mi lányunk 3 nyelvet tanul egyszerre. 13 hónaposan kezdett mutogatni. Szerintem nincs elkésve. Majd egyszer csak elkezdi, lehet már holnap, ez pikk - pakk megy.
2020. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az én lányom is 3nyelvet tanul.. nem tudom hogy össze van e zabarodva szegeny .:/
2020. ápr. 7. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányom egy nyelvet tanulnt, "mégis" csak 20(!) hónaposan kezdett mutogatással is kommunikálni. Köszöni, teljesen normális 5 éves ;)
2020. ápr. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Ezt a kérdést nemrég is feltetted.

18 hónapos korig kell mutogatni. Szóval még van ideje.

2020. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell mutogatni még egy 14 hónaposnak! Miért kell sietetni a gyerekeket meg állandóan hasonlitgatni?? 20 hónapos kortól indul be igazán a nagy fejlődés a gyerekeknél ! Persze vannak akik már előbb csinálnak dolgokat mint mások,de ez nem azt jelenti ,hogy az a jó és azok az okosabbak!!!Minden gyermek más!!! Manapság minden kis hülyeséggrl Tsmt -re viszik a gyereket ! MINEK???? miért akarják pl hogy egy 5 hónapos már masszon aztán 7 hónaposan fel álljon ??!! Amikor raber mindez 8 hónapos kor után ..... teljesen rendben van a gyermeked!!!! Bízz benne és a te saját osztoneidre ,ne másokra hagyatkozz!!!
2020. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!