Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mibol iszik a 2-2,5 kisgyereke...

Mibol iszik a 2-2,5 kisgyereketek?

Figyelt kérdés
A kislanyom nem akar meg poharbol inni.Van csoppmentes itatopoharunk,szivoszalas tobb fele.Ezekbol sem akar.Valakinek van otlete?Raadasul a szivoszalat allandoan elragja.
2020. máj. 2. 16:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2-2,5 eves
2020. máj. 2. 16:52
 2/13 anonim ***** válasza:
Sima régi hagyományos csőrös pohár? Akinek nincs szerepe nem kell szívni meg semmi? Kubus üveg? Ezek jutottak eszembe.
2020. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ennyi idősen még kicsi az itatópoharakhoz, főleg a szívószálas dolgokhoz, egyébként sem a legjobbak, de úgymond meg kell tanulnia, rá kell éreznie, és egyáltalán nem jó érzés belőle inni, tekintve hogy ilyen korban még bőven benne van a szopóreflex, és nem csak az a lényeg hogy bevigye az innivalót hanem az is hogy az milyen érzést vált ki belőle.

Szerintem nem nagyon kéne erőlteteni ezeket.

2020. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pohárból, az udvaron kulacsból. 2,5 éves a fiam, 1 éve sokra óta iszik csak pohárból, elôtte csőrös pohara is volt.
2020. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagyobbik lányomnak 1, 5 éves korától volt csörös,szívószálas több fajta. Ezeket mind utazáshoz, babakocsizáshoz használtuk, amúgy 1 éves kortól pohárból.

Kisebbiknek 1 db csőrőset vettem utazáshoz de nem sokáig használtuk. Hamar megtanult a "kubus" üvegből inni. Itthon pedig csak rendes poharat használunk.

2020. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már rendes pohárból ivott nap közben, de az esti tejet/kakaót még cumisüvegből. A megszokás... :)
2020. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Másfél évesen csőrös itatópohárból ivott már. Ennyi idősen, amit te írsz, már simán pohárból ivott.

Tűnjön el véletlenül a cumisüveg, aztán ha szomjas, meg fogja másból is inni és akkor már mondhatod neki, hogy na, ugye, ebből is megy és ez marad is így. :)

Nálunk így volt. Cumisüveg és cumileszokásnál is. Nem mi raktuk el őket, hanem a kisfiunk, aztán ő is átlátta, hogy megy ez mással is, illetve cumi nélkül is.

2020. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rendes pohárból itthon. Elmegyünk meg tanuló pohár. Már 6 hósan is pohárból tanult inni
2020. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak cumisüvegből ivott a lányunk még akkor, akárhogy próbálkoztam minden mással. Emlékszem féltem, hogy az oviban nem fog tudni inni pohárból. Ott nem volt gond.
2020. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tejitalt cumisüvegből, minden mast rendes pohárból isznak. Szívószállal is tudnak inni. Csőrös poharakat én nem szeretem, így azokat nagyon hamar száműztem.
2020. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!