Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Plüss hinta állatot (mint a...

Plüss hinta állatot (mint a hintaló) érdemes venni?

Figyelt kérdés
Pozitív negatív vélemény is érdekel
2020. jún. 5. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hintalovunk volt. Másfél éves kora körül vettünk a lányomnak. Mindegyik gyerek szerette, de iszonyat hamar kinőtték.
2020. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A miénk nem plüss. Szerintem ez mindegy hogy plüss vagy sem. De én is azt látom a másfél éves fiamon hogy nem lesz hosszú életű a dolog. Kb egy hónapja van meg, az első napokban nagyon élvezte. Azóta van olyan nap, hogy rá sem ül.
2020. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

1 éves volt a nagyobb lányom, mikor megkapta az akkor 10 éves unokatestvére hintalovát. Most 5,5 éves (a húga 3) és 2 hete raktam el, mert sajnáltam már szegény párát. Rengeteget játszottak vele, a hintázáson túl volt "háziállat", fodrászati alany, stb.

3 gyereket szolgált ki majdnem 15 év alatt és simán kibír még 1-2 gazdit.

2020. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem megéri. A lányom 1 évesen kapta, most lassan 4 évesen is napi szinten használatban van. Most épp háziállat, ki van kötve az ágy lábához😅

De még most is hintázik is rajta, néha fésüli, szóval több funkciós és semmi baja!!

2020. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!