Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól lehet vinni...

Hány éves kortól lehet vinni focizni a gyereket játszótérre? Mármint mikortól érett rá?

Figyelt kérdés
1.5 éves kor korai még?
2020. jún. 10. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem szereti a focit?
2020. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát ki kell mászni az okostelefonodból és meg kell nézni a gyereket. Amikor lehet már vele focizni, akkor lehet vinni. Vagy mit vársz, hogy van erre valami szabály? Ha már most lehet, akkor vigyétek. Ha nem, akkor ne. Komolyan nem értem ezt. Figyeljétek már a saját gyerekeiteket, az istenért.
2020. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Most még járni se tud, de alig várom, hogy vigyem focizni. (5 hónapos)

Elsősorban tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ki mikor vitte, egészen kicsi gyerekeket látok focizni, kíváncsi vagyok ők mennyi idősek. Annyira teszetosza g.ci nem vagyok, hogyha látom hogy fut szalad a gyerek, akkor nem viszem le ide az egy percre lévő pályára. Ne ítélkezz már, az istenért. :P


Ha nem szereti a focit, nem lesz erőltetve, csak ez a legegyszerűbb módja hogy levezessük az energiáját.

2020. jún. 10. 12:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Huuu hát az még odébb lesz. A fiamnak kb 1 éves kora óta van gumilabdája. Szereti az első perctől kezdve. De 4 percnél tovább nem köti le, még közel két évesen sem. Az ilyen kicsik ritkán játszanak tartós ideig egy valamivel.
2020. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :) akkor még adok majd neki esélyt, ha elsőre nem is érdekli.
2020. jún. 10. 13:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2,5-3 évesen leghamarabb

És az is lehet, hogy utàlni fogja..


Lányom 2 éves

20 percet lehet vele dobálni labdát



De ez ritka

2020. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Focizni biztosan nem tud, de az én lányom már másfél évesen szeretett labdázni. Leviszed, kipróbáljátok, ha játszó is van ott, akkor hintázhat ha nem akar labdázni.
2020. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 15 hónaposan már labdázott, 13 hónaposan kezdett járni.
2020. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen.


Az ihlette a kérdést, hogy láttam egy nagyon apró gyereket focizni :)

2020. jún. 10. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:

A méret semmit nem jelent


Az 1 éves kisfiú nagyobb a lányomnál, aki 2 múlt / az én gyerekem a kicsi, nem a másik a nagy.. 9-12 hós ruhát hord/

2020. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!