Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondott/tett a gyereketek...

Mondott/tett a gyereketek valami ijesztő dolgot kiskorában?

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak nekem ijesztő, sok horrort néztem 😅🤷‍♀️

Hallottam már hogy a gyerekek szoktak ijesztő dolgokat mondani és hasonlók. Ezekre lennék kíváncsi.

Az én lányom mostanában a levegőbe kínálja a cumiját illetve a sarokba "beszélget". Kicsit ijesztő de tudom hogy nem ő az egyetlen.


2020. jún. 30. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kisfiam 2-3 éves korában volt egy kicsi bácsi meg egy nagy bácsi a lakásban. Para volt. Néha volt velük egy néni is. Aztán magától elfelejtette, most 4 éves, kb. egy éve nem emlegeti.
2020. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Egyszer mikor bementem a szobájába akkor kb másfél méter magasan lebegett az kis asztala ő pedig a szemével fixírozta. Kihátráltam mintha nem vettem volna észre semmit.


Ezt leszámítva nem volt semmi különös.

2020. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
A kislányom egyszer azt mondta, hogy neki szimpatikus Orbán. Azóta persze nagyobb és okosabb lett.
2020. júl. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

A lányom elmesélte hogyan halt meg régen.

A fiam egy bácsival beszélgetett.

Ezen kívül a kutya morgott és követett valamit a szemével, meg hangokat hallottunk mintha valaki leülne a fotelbe meg nyitogatnák a konyhaszekrény ajtajait.


A szkeptikus emberek ezt mind megtudják magyarázni.

2020. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
A 3-as válasz nagyon jó! Azóta is azon röhögök😁
2020. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

A fiam 2-3 éves lehetett ekkor,de kicsit vissza kanyarodok.Még amíg terhes voltam vele,itt volt tesom es van ez a szkájvolker Lajos video.Biztos ismeritek.Meghallgattuk vagy 3x egymás után,és annyira nevettem,szerintem nagyon vicces.A fiam egyszer a star wars reklámnál megszólalt a semmiből hogy en vagyok szkájvolker..itt volt egy 5 mp szünet Lajos.Össze néztünk egymásra hogy ezt vajon honnan vette mert nem mondtunk elotte

sosem.Nem is hallhatta sehol.Kicsit para volt,de nagyon vicces volt.

2020. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!