Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan adjam be 20 hónapos...

Hogyan adjam be 20 hónapos kislányomnak az antibiotikumot, ha nem akarja bevenni, ettől elkezd sírni és úgy felpörög, hogy kihányja?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Fecskendővel, vagy a nurofenes adagolóval próbáld, ill. ígérj be neki utána valami finom kis csokit vagy amit szeret és ritkán ehet.
2010. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos pont a fecskendőt utálja.
2010. aug. 2. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lehet kitölteni egy pohárba, kis vízzel higítani? és akkor "szörp".
2010. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt megpróbálom! Köszönöm.
2010. aug. 2. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Én fél Petit Danonba kevertem neki, akármi más módot próbáltam, addig sírt, míg mindig kihányta.
2010. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig azt hallottam,hogy antibiotikumot nem szabad tejjel és tejtermékkel bevenni.Ne kérdezzétek miért,nem tudom,lehet nem is igaz.Én gyümölcslébe vagy teába szoktam beletenni,észre sem veszi.Ja és úgy csinálom,hogy még csak ne is lássa a gyógyszeres dobozt.Mond neki,hogy már nem kell gyógyszert szedni,helyette teát kell inni.
2010. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, én is hallottam a gyógyszertárban, viszont a tájékoztatóba meg az volt hogy keverjem bele tejbe, teába. Én sem értettem, de talán tudja a gyártó, hogy mit gyárt. ? Passz. Mindenesetre meggyógyult a lányom, úgyhogy használt. :-)
2010. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Végül nem adtam neki, mert amibe belekevertem azt azonnal elutsította. A doktornő felajánlotta, hogy menjünk injekcióra, de azt sem vettük igénybe, mert jól van már szerencsére.

Ezt megúsztuk, de gondolom nem ez volt az utolsó betegség. Lehet, hogy én vagyok gyenge és ezt látja rajtam

:-)

2010. aug. 4. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!